GEA’nın DairyProQ döner sağım odası 500 ve üzeri sayıda ineğe sahip sürülerin sağımı için çığır açan üretim olanakları sunmaktadır. 28-80 sağım istasyonu ile saatte yaklaşık 120-400 inek otomatik olarak tüm proses tek bir operatör tarafından denetlenerek sağılabilir. Personel motivasyonu, cazip, modern bir iş yerindeki hayvan yönetimine dair yeni sorumluluklarıyla daha da artmaktadır. Ayrıca yapılandırılmış prosesler ve sabit çalışma saatleri ile iyileştirilen operasyonların avantajlarından faydalanırsınız.

İnsanlar, hayvanlar ve teknoloji arasındaki mükemmel denge

İnekler, sağım proses esnasında aldıkları özel ilgiden ve oldukça fazla sakinlik hissi veren geniş, rahat ortamdan hoşlanır. Eşsiz sağım rutini, bağlantıdan daldırma ve temizliğe kadar, tamamen otomatik olarak ve istikrarlı bir hassasiyetle gerçekleştirilir. Her hayvan için nazik süt alımı ve profilaktik meme bakımı, üstün bir sürü sağlığı ve performansını sürdürmek için en iyi koşulları sağlar. Proses boyunca tam bir izlenebilirlik ve kolay erişim ile patentli otomatik süt sağım durak modülü, operatörlere emniyetli, temiz süt üretiminde tam güven sağlar. 

Her zaman üretken

DairyProQ’nun yüksek performans teknolojisi, her zaman için üretkenlik ve en yüksek seviyede güvenilirlik sağlar. Her bir süt sağım durak modülü bağımsız olarak çalışır ve kendine ait, merkezi olmayan eklenti etkinleştiriciye sahip olduğundan, sağım prosesleri her zaman tam olarak emre amadedir. Sağım odasının yüksek teknoloji bileşenleri ve modüler tasarımı, istikrarlı şekilde yüksek kalite sağlar. GEA satıcınızından temin edebileceğiniz yenilikçi servis paketi ile tamir ve bakımlarınız çalışmaya engel olmaksızın gerçekleştirilir ve hizmet dışı kalma sürelerini mutlak olarak sıfıra indirir.