Yönlendirilebilir serpme makinelerimizin en iyileri, diğer bir çok uygulama için de mevcuttur.

Özellikle tarımsal kullanım için yapılmış olan yarı-sert treyler, kendi sert şasi ekipmanına sahip ürünü desteklemek için tasarlanmıştır. Ürün, ağırlığın eşit olarak dağıtılması için yarı-sert treyler şasisi üzerine sabit olarak monte edilmelidir.

Hidrolik Direksiyon Sistemi

Arazide kanıtlanmış hidrolik direksiyon sistemi, traktörün dönüş açısıyla uyumlu olması bakımından eşsizdir. Operatör, yolda seyahat ederken dengeyi arttırmak için hidrolik direksiyonu devre dışı bırakabilir. Devre dışı bırakıldığında tekerler, ağır işe uygun sıkıştırma yayları ile rezervuara paralel olarak tutulur.

  • Ensures a safer operation
  • Reduces damage to vegetation and eliminates strain on spreader hubs, axles and chassis.

Hidrolik Süspansiyon

Hidrolik süspansiyonun üstün kalitesi, bozuk satıhlarda daha düzgün hareketi sağlar ve rezervuar üzerindeki baskıyı azaltır. Süspansiyon silindirleri, rezervuarın ağırlık merkezine yakın konumlandırılmıştır. Serpe makinesi dolu olduğunda bu eşsiz tasarım, çekme çubuğu üzerindeki aşırı yük değişkenliğini azaltır ve traktör çekimini arttırır.

  • Rigid transaxles, in combination with suspension cylinders mounted close to the wheels, reduce the "rebound effect" commonly experienced on rough terrain.

Anahtar Özellikler

TR48 Serisi 4, 6 veya 8 tekerlidir ve aşağıdaki özellikler eklenebilir.

  • Manually or automatically operated double caliper brakes.
  • Wide selection of tire and wheel.
  • Powerhitch 3, 4 or 5