Etkinliği ile öne çıkan tandem serpiciler, yönlendirilebilir serpicilerle aynı kalitede üretilmiştir ve daha küçük çiftlikler için akıllı ve ekonomik bir tercih olmaya devam etmektedir.

Tandem aksımız tam boy bir merkez tüp ile kapatılarak, konvansiyonel açık tandem aksa göre daha fazla burulma direnci sağlamaktadır. Özel "V" şekilli tasarımı rezervuarı alçaltır, böylece daha fazla denge için ağırlık merkezinin yüksekliği azaltılmış olur. Tekerler rezervuara daha yakındır ve aks üzerindeki esnemeyi azaltır. Tank altındaki ayarlanabilir tandemin montaj sistemi, çekme çubuğu üzerindeki yükü azaltmak için tekerleri ileri hareket ettirebilir veya yükü arttırmak için tekerleri geri hareket ettirebilir.

Rezervuar duvarları yük kaliteli çelikten, 1/4" (6 mm) kalınlığında yapılmıştır. Mükemmel gübre dengesini sağlamak için rezervuar içine paletler yerleştirilmiştir. Bütün gübre yönetimi ekipman serisinde olduğu gibi, serpicilerimiz de bir Epoksi primer katmanı ve 2 Üretan boya katmanı ile kaplanarak zorlu koşullara dirençli hale getirilmiştir.