STR Serisi Yarı-Tank, sıvı gübrenin çiftlikten tarlaya bir tır kullanarak etkili şekilde transferi için tasarlanmıştır.

STR Serisi Gübre Yarı-Tankının birinci sınıf işlevsellik ve sürüşünü deneyimleyin ve gübreyi en rahat nasıl yönetebileceğinizi görün.

Ufkunuzu genişletin

STR Serisi Gübre Yarı-Tankı, daha fazla ve daha hızlı taşıma yapmanızı sağlar. Çiftlikten tarlaya gübre sevkıyatını doğrudan gerçekleştirerek zaman, yakıt, ekipman aşınma ve eskimesinden tasarruf edersiniz. Ayrıca ATR Serisi Yarı-Tank sulu gübreyi taşır ve doğrudan hasat sonrası sert topraklara uygulayabilir. Daha etkili gübre sevkıyatına giden yol şimdi sonuna kadar açık. GEA'nın STR Serisi Gübre Yarı-Tankları - birinci sınıf gübre sevkıyat çözümü ile işletmenizi genişletin.

Güvenli ve kolay gübre elleçleme

STR Yarı-Tank modelleri, araç konfigürasyonu bakımından ABD Ulaştırma Departmanı (DOT) Ulusal Karayolları Trafik Güvenliği İdaresi (NHTSA) standartlarına, Kanada Sevkıyat Rehberineuygun tasarlanmıştır. Tasarım kriteri, STR Serisini geleneksel traktör ve gübre yayıcıya kıyasla çok daha fazla yol türünde taşımaya uygun yapmaktadır.

Üstün sürüş

Kendini yollarda ispatlamış Manac Şasi - Kuzey Amerika'nın lider tır üreticisi.
Daha iyi işlevsellik ve sürüş için sahada kendini kanıtlamış ve tanınmış eşsiz rezervuar şekli. Dairesel tank şekillerinden daha düşük ağırlık merkezi ve seyahat esnasında rezervuar içindeki sıvı hareketini sınırlayan dahili akış yönlendiriciler.

Yüksek mekanik tasarım standartları

Korozyana karşı daha fazla dayanıklılık ve uzun hizmet ömrü için paslanmaz çelik rezervuar ve dahili akış yönlendiricileri.

Maksimum verim

Yoldan yükleme yapmaya uygun veya sıvı gübre yayıcının araç çubuğunu katlamak zorunda kalmadan tıra yeterince yaklaşmasını sağlayan uzun, mafsallı transfer borusu.

Mesafelerin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.Hit the road with the STR Series Manure Semi-Tanker.