Yönlendirilebilir serpici, her tür toprak üzerinde mükemmel manevra kabiliyeti ve kontrol sağlar. Çevikliği sayesinde dönüşlerde daha az zemin darbesi olur. Arazide kanıtlanmış hidrolik-yönlendirme sistemi ve üstün kalitedeki süspansiyonu, engellere karşı daha fazla direnç sağlar. Havalı fren sistemi, maksimum frenleme gücü sağlamak ve ASABE standartlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Rezervuar duvarları yük kaliteli çelikten, 1/4" (6 mm) kalınlığında yapılmıştır. Mükemmel gübre dengesini sağlamak için rezervuar içine paletler yerleştirilmiştir. Bütün gübre yönetimi ekipman serisinde olduğu gibi, serpicilerimiz de bir Epoksi primer katmanı ve 2 Üretan boya katmanı ile kaplanarak zorlu koşullara dirençli hale getirilmiştir. İyi bir ürüne özen gösterilmesi gerektiğine inandığımız için, çok sayıda kolayca erişilebilir yağlama noktası ve rezervuarın üzerinde temizlik için açıklıklar entegre ettik.

EL44 Serisi Gübre Serpicilerde VogelSang SwingUp (15m) Araç Çubuğu için adaptör

  • Etkili, ekonomi ve çevre dostu damlatma çubuğu sisteminden faydalanın. 
  • İyi tanınmış bir üreticinin, Kuzey ve Güney Amerika dışındaki bir çok ülkede mevcut standartlara uygun araç çubuğu. 
  • EL44 serisi gübre serpicilerin yüksek kaliteli ve sağlam üretiminin, müşteriler arasında popüler olan bir araç çubuğu tipi ile birleştirilmesi. 
  • Az çekiş gerektiren hafif ağırlıklı araç çubuğu. 
  • 15 metre çalışma genişliği.

Hidrolik Direksiyon Sistemi

Arazide kanıtlanmış hidrolik direksiyon sistemi, traktörün dönüş açısıyla uyumlu olması bakımından eşsizdir. Operatör, yolda seyahat ederken dengeyi arttırmak için hidrolik direksiyonu devre dışı bırakabilir. Devre dışı bırakıldığında tekerler, ağır işe uygun sıkıştırma yayları ile rezervuara paralel olarak tutulur.

  • Daha güvenli işletim sağlar
  • Bitkilerin göreceği zararı azaltır ve serpme göbeği, akslar ve şasi üzerindeki gerilmeyi ortadan kaldırır

Hidrolik Süspansiyon

30 cm piston süspansiyonu, bozuk satıhlarda daha düzgün hareketi sağlamak ve rezervuar üzerindeki baskıyı azaltmak için ağırlığı bütün tekerler üzerine eşit olarak dağıtır. Süspansiyon silindirleri, rezervuarın ağırlık merkezine yakın konumlandırılmıştır. Serpe makinesi dolu olduğunda bu eşsiz tasarım, çekme çubuğu üzerindeki aşırı yük değişkenliğini azaltır ve traktör çekimini arttırır.

  • Sert transakslarla birlikte tekerlere yakın monte edilmiş süspansiyon silindirleri, engebeli yüzeylerde sık karşılaşılan "geri tepme etkisini" azaltır.