Gübre transfer sisteminin kullanımını basitleştiren ve kolaylaştıran özel GEA çözümü

GEA kablolu ve kablosuz uzaktan kumandaları, lagün ve mafsallı PTO pompalarındaki hidrolik fonksiyonları çalıştırırken optimum verimlilik ve emniyet sağlar. Kablolu kumanda operatörlere karıştırma esnasında görsellik bakımından en iyi konumda olma konforu ve rahatlığı sağlar. Kablolu kumandaya kablosuz bir uzaktan kumanda eklenmesiyle gübre tankı operatörleri traktörlerindeki koltuklarından belirli pompa fonksiyonlarını kontrol etmesine, operatörün traktör kabinin konforundan çıkmadan gübre tankını doldurmasına olanak sağlar. Hem kablolu hem kablosuz kumandalar üzerindeki ön yüzler ve kontroller sezgiseldir ve gübre karıştırma ve transfer operasyonlarının her adımında kolaylık sağlar.

Lagün ve mafsallı PTO pompa hidrolik fonksiyonları için kablolu kumandaBu yeni kablolu kumanda, farklı pompa konfigürasyonları için 8 farklı ön yüze sahiptir. Kablolu kumandanın belirli fonksiyonlarını kumanda etmek için opsiyonel bir kablosuz kumanda eklenmesi mümkündür. Kablosuz uzaktan kumanda fonksiyonunu eklemeden önce pompa üzerinde kablolu kumanda bulunması gerekir.

  • The wired remote is equipped with toggle switches and joysticks for configuration.
  • It has a cable that is 18 ft (5.5 m) in length.

Kablosuz uzaktan kumanda, gübre tankeri traktöründen yükleme fonksiyonlarını çalıştırır

Kablosuz uzaktan kumanda, pompanın belirli hidrolik fonksiyonlarını 300 ft (91.5 m) yarıçap mesafesinden kontrol edebilmektedir. Bu kablosuz uzaktan kumanda, döner vananın karıştırmadan yükleme moduna değiştirilmesi ve mafsallı yükleme pompası manevrası için idealdir. Bu opsiyonlar operatörün gübre tankerini konumlandırmasına ve gübre pompasının yükleme fonksiyonlarını traktör kabininden çıkmadan çalıştırmasına olanak sağlar.

Pompadan ya da gübre tankı traktöründen PTO pompası hidrolik fonksiyonlarının hızlı ve kolay kontrolü. Katı işletme mesafesi parametreleri daha yüksek bir güvenlik seviyesi için ayarlanmıştır. Saat başına yükleme miktarı artar ve serpme makineleri yüklenirken traktörde kalarak kazanılan zamandan dolayı operatör daha az yorulur.