Her dakikanın çok önemli olduğu ve zamanın sürekli olarak iş gücü mevcudiyeti, hava koşulları, saha elverişliliği ve ekipman güvenilirliği ile sınırlandığı bir endüstride, doğru ekipmanı bulmak çok elzemdir. GEA ProManure E2353 pompası, daha önceki herhangi bir GEA pompasından farklı olarak, çiftlikteki veya hareket halindeki bir müşteri için bu zorlukların üstesinden gelecek şekilde tasarlanmıştır.

Performans - 10 inç tahliye & yeni giriş tasarımı

10 İnçlik tahliye, HP gereksinimini azaltmaya yardımcı olur ve verimi artırır. Tahliye borusunu alçaltılıp pompa şasisine yaklaştırılarak, ağırlık merkezi alçaltılmış ve böylece daha dengeli bir çalışma ortamı sağlanmış olmaktadır. Karıştırma nozülüne sorunsuz bir geçiş, emsalsiz bir karıştırma performansı sağlar. GEA nozül tasarımı sayesinde, operatörler sıvıyı pompa yakınından alabilir ve lagünün gereken kısımlarına aktarabilir. Nozül tasarımımız, katı materyal topaklarını hızlı bir şekilde parçalayarak gübrenin homojenizasyonunu sağlar. 

Zamandan Tasarruf - Daha Hızlı Yükleme & Karıştırma

Yeniden şekillendirilmiş tahliye ve giriş tasarımı ile performans için üretilmiş ProManure E2353 pompası, yükleme ve karıştırma sürenizi azaltacaktır. Tam 10 inçlik tahliye, kısıtlamaları azaltır ve sahip olduğunuz beygir gücünü en iyi şekilde kullanmanızı sağlar. Gübre, sınırlı bir kısıtlama ile pompa kafasına yönlendirilir. 

Denge - Yüksek debiye dayalı tasarım

Yeni tasarımın parçası olan dengeleyici ayaklar, hızlı kurulumu mümkün kılar. Yüksek hacimlerde milyonlarca galonluk sıvı gübrenin pompalanması gibi kötü kullanımı önlemek için tasarlanmışlardır. Dengeleyici ayaklar kafanızın rahat etmesini sağlar; kullanımı kolaydır ve birçok araziye uyum sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır.

Ayak pedleri, betondan yumuşak toprak zemine kadar birçok arazi koşuluna uyum sağlayacak ve pompanın ağırlığını dağıtacak şekilde kavisli yapıdadır. Çalışma esnasında ayakların açılı pozisyonu, pompanın çukura yakın olmasının yanı sıra maksimum denge sağlar.

Güven - Yüksek kalitede üretim

  • 10 İnçlik çelik tahliye borusu, karıştırma nozülü de dahil olmak üzere pompa girişinden tahliye borusunun ucuna kadar herhangi bir parçayı değiştirebilmeyi sağlayan yapısal entegre bir tasarıma sahiptir. Bu konsept GEA’ya özgüdür.
  • ProManure E2353 pompası, piyasaya yeni çıkan E2393 tekerlekli yükleme borusu ile çok uyumludur. Yüksek tahliye debisinden ötürü, performansa uygun daha geniş bir yük standı önerilir.
  • Karıştırma nozülü, sorunsuz bir dönme hareketi için ikinci bir hidrolik motoru ve sağlam bir döner dişli ile güncellenmiştir.
  • Pompanın sağına veya soluna döndürülebilen döner tahliye dirseği. Daha fazla esneklik sağlar ve farklı yükleme düzenlerine kolayca adapte olur.  
  • İster tüm kontrolü doğrudan traktörünüze almak isteyin, ister kablolu uzaktan kumandanın avantajlarından faydalanmak isteyin, E2353 pompanızın kontrolü basit ve kolaydır

Aşınmaya Karşı Dayanıklı - Kritik bileşenler Hardox 450’den üretilmiştir

Hardox®450, normal çelikten daha güçlüdür ve pervanenin, yuvanın/muhafazanın ve taban plakasının aşınma direncini artırır.Yuvanın tahliyesi yekpare tasarımın bir parçasıdır ve ayrıca Hardox® kullanılarak imal edilmiştir.Yeni tasarım türbülansı azaltır, akışı artırır ve tamir işlemleri arasında geçen süreyi dramatik bir şekilde artırır.