SRone ve SRone+ özellikle sunta zeminleri temizlemek için tasarlanmış sıyırıcı robottur. Uzun geçitleri ve bağlantı yollarını kolayca ve yorulmadan iter ve sıyırır, ayrıca temiz, çamursuz yüzeyler sağlamak için köşelere ve kenarlara girer. Sonuç olarak enfeksiyon baskısı azalır, toynak hastalıklarına ve mastite karşı koruma sağlanır ve buna bağlı olarak hayvan sağlığı desteklenir.

İlk bakıştaki faydaları

  • Bütün suntalı geçiş yollarında optimum ahır hijyeni
  • Sağlıklı pençeler, iyi koşullandırılmış hayvanlar = daha az tedavi maliyeti
  • Oldukça çevik olan robot, köşeleri, kenarları ve açıları temizler
  • Entegre emniyet anahtarlaması ile 100 kg'a kadar yüklerle çalışabilir

Sıkıntı yaratmayan, sessiz hareket

SRone ve SRone+ hayvanlar arasında sıkıntı yaratmadan sessizce hareket eder. Tam aksine, sığırlar ilk çalıştırıldığı andan itibaren kabullenir. Düz ve kompakt SRone, kapılar altında sorunsuz hareket eder ve işini gözetimsiz yapar. Emniyet anahtarı özellikle hayvan dostudur; itme işleminde aşım olur olmaz ileri hareketi durdurur ve engel-aşma manevrasını başlatır.

SRone ve SRone+, saçılmış zeminleri otomatik olarak temizleyerek iyi bir ahır hijyeni sağlar. Son olarak, sağlıklı hayvanlar daha az maliyetle daha fazla süt üretir!

Her boyutta çiftlik için temiz çözüm - size uygun versiyonu seçin

Yan kılavuzlu popüler SRone, günde 8.000 metre kareye kadar kirlenmiş zemin temizleyebilir, basit, standart yürüyüş yollarına ve çok az engele sahip küçük çiftliklerin etkili şekilde temizlenmesi için optimum bir çözümdür. 12.000 metre kareye kadar kirlenmiş zeminlere sahip daha büyük çiftliklerin günlük temizliği için veya daha zorlu, kişiselleştirilmiş güzergah planları için programlanabilir SRone+ ve çok fonksiyonlu kontrol teknolojisi, güvenilir, akıllı hijyen yönetiminde ideal seçenektir.