Süt kalitesi, inekler süt sağım odasına girmeden çok öncesinden başlar. Temiz ve kuru geçitlerde başlar. Combiscraper, ineklerinizin sağlığını, sıhhatini ve süt verimini basit ve etkin bir şekilde artırmak amacıyla GEA tarafından sunulan birçok çözümden birisidir. Combiscraper sadece Batı ve Doğu Avrupa’da bulunmaktadır.

Combiscraper’in sıyırıcı kolları, çiftlik konfigürasyonunuza ve toplanacak olan gübre miktarına bağlı olarak düz ya da açılı (15°) bir konumda ayarlanabilir. Katlanabilen uçların her ikisi de, geçit genişliğine uyacak şekilde bağımsız olarak ayarlanabilir. Combiscraper’i bir zincir, halat veya kablo kullanarak zemine monteli veya bir kılavuz oluk mekanizması ile bir açık istasyon geçit temizleme sistemine adapte etmek için birçok seçenek mevcuttur.

Anahtar özellikler ve avantajlar

Yeni geliştirilmiş sağlam tasarım - daha iyi aşınma direnci ve daha uzun hizmet ömrü için tamamen galvanizli çelikten yapılma.

Modüler tasarım - Combiscraper’i tüm süt çiftliği tesislerine kolayca adapte etmeyi sağlayan özellikler ve aksesuarlar.

Combiscraper inekler için güvenlidir - ineklerin yaralanmasına neden olabilecek hiçbir keskin kenarı yoktur.

Sorunsuz işletim - minimum bakım gerektirir.

Kurulumu kolay - Önceden ambalajlanmış montaj parçaları setler halinde teslim edilir.

Geçitleri temiz ve kuru tutar - standart Combiscraper, her türlü çiftlik zemininde en uygun temizlik performansı için değiştirilebilir yumuşak poliüretan veya sert çelik aşınma bıçaklarıyla birlikte teslim edilir.

Combiscraper sür çiftliği tesisinize uyacak şekilde üretilir - genişliği 1,8 ile 5 m arasında, uç kapakları 42 veya 70 cm uzunluğunda olan geçitlere uyar.

Combiscraper’in çok yönlülüğü ve modüler özellikleri, onu mükemmel uyumlu hale getirir.