FarmView 2.0 – 7/24 Sağım Robotu Yönetim Sistemi
Süt sağım robotunuzun, uzaktan durum analizi ve bakımı FarmView 2.0 ile artık mümkün


Yeni FarmView 2.0 uzaktan izleme hizmeti aracı ile, düzenli, gerçek zamanlı süt sağım robotunuzun durumunu izleyebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu kullanarak, sisteminizi her yerde ve her zaman daha da fazla esneklikle izleyebilirsiniz.
Yazılıma entegre servis takvim uygulaması ve günlük defteri size yaklaşmakta olan servis randevularınızı ve gerçekleştirilen bakım çalışmaları hakkında bilgi verir.

Güncel ve anlık analiz araçları ile her yerden ve istediğiniz zaman robot sağım sisteminize hakim olun

Süt verimi, sağım süresi veya robotunuzun kullanım oranı: Düzenli analiz ve akıllı uyarı sisteminin avantajlarından yararlanın.
FarmView, mevcut sistem verilerinizi görüntüler ve sağım sistemi ile FarmView arasındaki kesintisiz veri alışverişi sayesinde gidişatınız hakkında bilgi verir.

Robot sağım sisteminizi akıllı telefonunuzla gerçek zamanlı izlemek istemez misiniz?

Sağım süreci boyunca sağımda bulunmanız gerekli olmadığı teknoloji döneminde FarmView, uzaktan bile sisteminiz hakkında kapsamlı bir resim sunar: Canlı yayınla, sağım sürecini izlemenizi ve şu anda hangi robotta hangi ineklerin sağıldığını veya hangi ineklerin sağım için beklendiğini görmenizi sağlar aynı zamanda sistem durumunu da görmenizi sağlar.

DashBoard – Tek bir bakışta tüm önemli verileri görebilirsiniz

DashBoard, FarmView 2.0’a erişir erişmez seçtiğiniz sizin için önemli olan sağım verilerini, güncel uyarıları ve günlük kayıtlarını görüntülemenizi sağlar. Süt sağım robotu yönetim verilerine bir bakışta hakim olacaksınız.

Uzaktan destek – Süt Sağım Robotunuz için uzaktan destek ile anında ve ayrıntılı yardım istemez misiniz?

Koruyucu önlemler duruş sürelerini önemli ölçüde azaltır. Bununla birlikte, bir “acil durum” vakasında, dünya çapındaki uzmanlardan oluşan FarmView Ekibi size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır: alınan veriler analiz edilecek, sorun teşhis edilerek gerektiğinde uzaktan destek sağlanacaktır.
Daha fazla sistem kullanılabilirliği ve daha hızlı reaksiyon zamanını hissedeceksiniz.