İhtiyaçlarınıza ve planlarınıza özel çiftliğinizi tasarlıyoruz...


Günümüzde çiftçilerimiz, artan yem maliyetlerine, yüksek enerji ve toprak maliyetlerine, değişken süt ve et fiyatlarına rağmen yüksek kaliteli ürünlerine karlı üretmek durumundalar. Çiftlik ölçeğinden bağımsız, çiftlik mimarinizin iyi tasarlanması gerekir.Modern ve yüksek performanslı bir çiftlik tasarımı; ahır durak planlaması, gübre yönetimi, süt sağım, hayvan trafiği gibi daha bir çok alanda deneyim gearektirir. Uluslararası alanda deneyimli çiftlik tasarım uzmanlarımız, bu görevi üstlenir ve sizlere taleplerinize özel en uygun ve bireysel çözümleri sunar. İnek, koyun, keçi ve manda için 11.000’in üzerinde projeyi başarıyla tamamlamış ve 20 yılın üzerinde uluslararası tecrübeye sahip ekibimiz sayesinde ehil ellerdesiniz. Daha fazla bilgi için bize başvurabilirsiniz.

Her bir çiftlik, yapısı itibariyle çeşitlilik gösterir; çiftlik tasarım ve planlamaları da kendine has olmalıdır. Bu durum konvansiyonel otomatik sağım sistemlerinde olduğu gibi robot sağım sistemlerinde de geçerlidir. Sürdürülebilir ve karlı bir çiftlik tasarımı geniş bir deneyim gerektirir.

Uzman çiftlik tasarım ekibimiz tarafından tüm detaylarıyla iyi düşünülmüş çiftlik tasarımı, çiftliğinizdeki bir çok önemli unsuru optimize eder: Hayvan trafiği ve konforu, hijyen ve iklimsel özellikler gibi. Çiftlik tasarım uzmanlarımız, tam bir dokümantasyon seti de dahil olmak üzere hem danışmanlık hem de planlama hizmeti sunacaktır.

En ince ayrıntısına kadar planlama ve hazırlık
Gelecekteki büyüme hedeflerinizi planlayın


Çiftliğinizin başarılı bir şekilde oluşturulması için, yeni çiftliğinizin yeterli büyüme için planlanması ve kurulması gerekir. Sizinle birlikte, gelecekteki planlarınız için bireysel ihtiyaçlarınıza ve büyüme planlarınıza uyarlanmış sistem çözümleri geliştirebiliriz.