SR External, büyük sürüler için verimli ve yüksek çıkışlı bir çözüm sağlamaktadır. Özellikle keçi sağımı için tasarlanmış olup, kesintisiz devamlı süt sağım prosesi sunmaktadır.

Geliştirilmiş döner süt sağım odası, işletmenizin ürün çıktısını arttırmanıza yardımcı olur; stressiz hayvan yönetimi, düzenli trafik akışı ve kolay izlemeden, süt sağımının hızlı ve etkili olmasını sağlamak için süt sağım prosesini optimize eden yüksek verimli süt sağım ekipmanına kadar. SR External sistemini yüksek verimliliğe sahip süt sağım ekipmanı opsiyonları ile özelleştirilme imkanı; gereksinimlerinize en uygun çözümü oluşturma esnekliği sağlar.

Keçiler sağım odasına pnömatik kapılı, yönlendirmeli giriş bölmesinden girerler; böylece duraklara düzenli şekilde giriş sağlanır.

Her bir durakta, köprü kısmı geçildiğinde otomatik olarak doldurulan paslanmaz çelik bir yem haznesi bulunmaktadır. Keçi durağa girip, yeme ulaşmak için başını eğdiğinde, baş kilit sistemi devreye girerek sağım işlemi boyunca keçiyi yerinde kilitli tutar.

Süt sağım işlemi tamamlandığında, çıkış öncesinde baş kilidi otomatik olarak açılır. Ancak keçinin daha fazla sağım veya uygulama gereksinimi olursa, operatör sadece kontrol paneli üzerindeki bir düğmeye basarak baş kilidini kapalı tutabilir.

Anahtar özellikler ve avantajlar:

  • 32 - 120 Durak arasında değişen ebatları mevcuttur
  • Platformun bölmeli yapısı, yerinde hızlı montaj imkanı sağlar
  • Operatörlerin platform çıkışını görebilmesi için bir kamera ve monitör sağlanmıştır - ekstra kameralar ve monitörler eklenebilir. 
  • Kullanımı kolay operatör paneli, kılavuzlu giriş bölmesinde yer almaktadır
  • Keçiler sağım odasında düzenli şekilde girerek düşük stresli bir ortam sağlanır
  • Üç yem türü ile beş oranlama sağlayabilen otomatik yemleme sistemi
  • Ek özellikler arasında operatör konforu için Ego asansörlü zemin yer almaktadır

SR Internal Özellikleri