Sadece süt ürünleri çiftliğinize değil, aynı zamanda işletme hedeflerinize de uymak üzere özelleştirilmiş modüler süt sağım sistemi.

GEA'da, çiftlik işletmenizin eşsiz olduğunu biliyoruz ve işte tam bu nedenden dolayı iFLOW'un modüler tasarımı hem süt ürünleri çiftliğinize, hem de işletme hedeflerinize uyacak şekilde özelleştirilmektedir.

GEA'da, çiftlik işletmenizin eşsiz olduğunu biliyoruz ve işte tam bu nedenden dolayı iFLOW'un modüler tasarımı hem süt ürünleri çiftliğinize, hem de işletme hedeflerinize uyacak şekilde özelleştirilmektedir.

İster daha iyi bir inek randımanı, daha fazla inek bilgisi, işletim kolaylığı, yüksek otomasyon, daha iyi personel verimliliği, ister sadece güvenilirliği ve düşük bakım ihtiyacı ile değerinin karşılığını veren bir sistem arayışında olun, çiftliğinize uygun olarak yapılmış bir sisteme ihtiyacınız vardır.

Çiftçilerimize verimliliklerini arttırmalarına ve karlılıklarını yükseltmelerine yardımcı olmada 40 yılı aşkın deneyimimizle, ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilmiş bir süt sağım platformu temin etmek için yerel uzmanlığı, kendimizden emin şekilde dünya-klasmanında mühendislikle birleştiriyoruz.

iFLOW sistemi, uzun süreler çalışan, piyasadaki tüm döner platformlardan daha düşük toplam sahip olma maliyeti sunan sorunsuz bir sistem olarak öne çıkmaktadır.

Basit ama akıllı modüler sistem, düşük bakım ihtiyacı, büyüyen operasyonları için verimlilik ve esneklik sağlar. Çoğu durumda sadece yıllık servis gerektirir.

Sorunsuz işletim

iFLOW, yükseltilmiş bir kaide üzerinde betonarme platformdan oluşur. Süt sağım makinesi platform altına monte edilmiştir, böylece fiziksel olarak korunur ve bakım için kolayca erişilebilir. Sessiz çalışır ve zor aşınır.

Platformun altında bir alt geçit makaralı taşıma sistemi mevcuttur. Ağır işe uygun naylon makaralar, üst ve alt çelik kirişler arasında (çift 'I' kiriş) hareket eder, gergiler doğru makara açısını korumak için eşit olarak dağıtılmıştır. Her 600 mm için bir makara, platform ağırlığının eşit şekilde dağılımını sağlar, yani makaralar üzerinde daha az aşınma olur. Ayrıca piyasadaki en geniş çevreli çeker tekerlerle donatılmıştır, böylece platformu hareket ettirmek için kirişler üzerinde daha az baskı oluşur, bu da daha az aşınma ve yıpranma sağlar.

Naylon makara kullanımı, çelik üzerinde çelik teması olmaması, aşınma bandı gerekmemesi ve yatak olmaması anlamına gelmektedir. Daha az aşınma ve yıpranmaya ek olarak otomatik yağlama sistemi de kirli manuel yağlama işlemine gerek olmaması demektir. Temel olarak iFLOW tasarımı uzun bir ömür ve sorunsuz işletim sağlamak için basitliği, kuvveti ve ergonomiyi temel almaktadır.

Neden iFLOW?

 • Her bir bölme tasarımına dahil edilmiş otomatik kap çıkartıcılar
 • Daha düşük enfeksiyon riski için otomatik meme ucu spreyleri
 • Düşük girdi - tek bir operatörle 600 inek sağabilme imkanı
 • Düşük bakım gerektiren makara sistemi 
 • 100 Durak kapasitesiyle yüksek randıman
 • Otomatik yağlayıcılar
 • Entegre sürü yönetimi yazılımı
 • Optimum hayvan konforunu destekleyen rahat süt sağım deneyimi
 • Daha iyi inek sirkülasyonu 
 • Daha az işçi yükü
 • Kolay erişimli ve kullanımlı kontrol paneli.

Süt sağım performansı - inek/saat 

iCONVEYER hızlı ve etkili, alçak hatlı döner süt sağım sistemidir.

Süt, inekten toplayıcıya filtrelenmeden önce alınır, soğutulur ve toptan ürün tankında depolanır. Düşük işletim vakumu seviyeleri ineğin meme ucunun tüm sağım prosesi boyunca rahat etmesini sağlar.