AutoRotor Global 90 döner sağım odası ile yüksek ürün çıktısından, etkili çalışma proseslerinden ve daha fazla konfordan faydalanabilirsiniz.

Döner süt sağım odaları, çiftliğiniz için en etkili çözümdür. Süt tesislerindeki ürün çıktısını ve randımanı önemli oranda arttırır. Sağım proses ayrıca inekler için de oldukça nazik ve stressizdir. Bu da onların yüksek kaliteli süt üreteceği anlamına gelmektedir. Tarım endüstrisinde Tam Çözüm sağlayıcısı olarak AutoRotor Global 90 döner sağım odasını düşük yatırım maliyeti ve kolay kurulum prosesi ile sunmaktan gurur duyuyoruz.

Global 90 döner sağım odasına genel bakış:

  • Basit montaj ve düşük edinim maliyetleri
  • Çeşitli boyları mevcuttur
  • Yüksek kaliteli malzeme ve sağlam teknolojisi ile düşük bakım maliyeti
  • İnekleriniz için daha fazla konfor
  • Hızlı sıyırma için akıllı hortum yerleşimi ve süt sağım pençesi konumu
  • AutoRotor Global 90, ürün çıktısı ve randımanını arttırır

AutoRotor Global 90 döner sağım odası, süt tesisinizin ürün çıktısını arttırır

  • Döner platformu kendi ekseni üzerinde yavaşça ve sessizce döner. 
  • Hayvanlar, sağım duraklarına teker, teker ve otomatik olarak yönlendirilir. 
  • Sağım sonrasında sağım odasından çıkabilirler. 
  • Devamlı hareket, döner süt sağım odası ile diğer sağım odası sistemlerine göre saat başına daha fazla inek sağabileceğiniz anlamına gelmektedir. AutoRotor Global 90 döner sağım odası ayrıca sağımcının iş yükünü azaltırken karlılığı arttırır.

Hayvan dostu tasarımı ile stressiz çalışma ve nazik sağım

Sağım prosesi, AutoRotor Global 90 ile özellikle inek için daha rahattır. İneklerin sağım odasına götürülmesi bile sakin ve stressizdir. Sağım durakları, ineklerin çevresini ve komşu hayvanları rahatlıkla görebileceği yeterli bir alana sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Kaydırmaz zemin ve yuvarlanmış demirler, ineklerin sağım odasında yaralanmasını önlemektedir.

Açık tasarımı ve esnek sağım pençesi yerleşimi, sistemin tamamının ergonomik olmasını sağlamaktadır

GEA'nın yenilikçi PosiGuide süt sağım kolu ayrıca sağım esnasında inek konforunu arttırmaktadır. Süt sağım pençesini meme altındaki konumunda tutar ve meme uçlarını serbest bırakır. Sonuç olarak mükemmel meme sağlığı ve daha mutlu inekler elde edilir. Esnek kol ayrıca süt sağım pençesinin takılmasını kolaylaştırır. AutoRotor Global 90 döner sağım odası, sağımcıya yardımcı olmak için özellikle açık tasarıma sahiptir. Önemli tüm işletimsel elemanlar rahat bir çalışma yüksekliğinde yer almaktadır ve kolayca erişilebilir. Bu da ekip üyelerinizin sağım prosesini kontrol altında tutmasını ve acil durumlarda hızlı bir şekilde müdahale edebilmesini sağlar.

Garantili güvenilirlik: dayanıklı malzemeler ve sağlam kalite

Bir tarımsal sistem sağlayıcısı olarak GEA, ürünlerinin güvenilirliği için daima yüksek kaliteli malzemeler kullanır. Dayanıklı, paslanmayı önleyen paslanmaz çelik nem ve kire karşı hassas değildir, temizliği kolaylaştırır ve sağım odasındaki hijyeni arttırır. Döner sağım odası tahriki de ayrıca en yüksek gereksinimleri karşılamak için yapılmıştır, o nedenle bakım ihtiyacı azdır ve inanılmaz derecede sessiz çalışır. Hortumlar da yumuşak bir sağım prosesi ve kısa sürede yüksek süt randımanı sağlayacak şekilde yerleştirilmiştir. AutoRotor Global 90 döner sağım odası mevcut sisteminize mükemmel şekilde uyar ve Tam Çözüm stratejisinin bir parçası olarak ek bileşenlerle genişletilebilir.