AutoRotor Magnum 40 ile mükemmel uyarım, memeye nazik davranan sağım teknolojileri ve mükemmel sağım performansı için otomatik serbest bırakma özelliklerinden faydalanırsınız. İneklerinizi göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede sağın!

Yüksek ürün çıktısı, kullanım kolaylığı ve hayvan dostu sağım - AutoRotor Magnum 40 döner süt sağım odası, bu avantajları başka hiç bir sağım odasında olmayan şekilde birleştirir. Akıllı tasarımı, ineğe daha iyi erişim sağlar ve temizliği kolaylaştırır, o nedenle daha hijyeniktir. Nazik dönüş ve kontrollü giriş, stressiz, hayvan dostu bir sağım prosesi sağlar.

Son detayına kadar etkili bir çözüm: Magnum 40 özelliklerine genel bakış:

  • 16 ila 40 sağım durağı ile farklı boyları mevcuttur
  • Sağım duraklarının herringbone tasarımı, sağım görevlisine daha iyi erişim sağlar
  • Yüksek kalite malzeme ve dayanıklı teknoloji
  • Dairesel yer ayırıcılar, ineklere daha kolay erişim sağlar
  • İnek konforunu arttırmak ve yaralanma riskini azaltmak için az sayıda hareketli parça
  • Optimize edilmiş bir yönetim için çeşitli sağım kontrol cihazları ile genişletilebilir
  • Yemleyicili AutoRotor Magnum 40-F.

Magnum 40 döner süt sağım odası: yüksek ürün çıktısı, daha az iş

AutoRotor Magnum 40'ın en güçlü yanı, yüksek ürün çıktısıdır: Sadece bir saat içinde, tek bir sağım görevlisi 100 ineğe kadar sağım yapabilir. Bu da akıllı giriş sistemi ve sağım duraklarının ergonomik tasarımı ile mümkün kılınmaktadır. Bütün bileşenler birbirleriyle kesintisiz şekilde bağlanmaktadır ve kolayca genişletilebilir. İş arkadaşlarınıza daha hızlı meme erişimi sağlamak üzere sağım durakları birbirlerine 40° ile konumlandırılmıştır. Yenilikçi sağım kolu, süt sağım pençesi meme altına otomatik olarak yerleştirildiğinden buna yardımcı olur. Sağım prosesi sonunda süt sağım pençesini çekerek çıkartır ve inek sağım odasından çıkabilir. GEA, ineklerin süt sağım odalarına girişine yardımcı olmak üzere bekleme alanında çeşitli inek güdücüler ve çözümler sunmaktadır. Avantajı: Sistem sağlayıcısı olarak GEA, modern süt tesislerinin gerekliliklerini bilir ve genişletilmesi kolay sistemler oluşturur.

Süt sağım kontrol cihazlarının ve sürü yönetim sistemlerinin basit entegrasyonu ile optimum kontrol

AutoRotor Magnum 40'ı güçlü süt sağım kontrol cihazları yelpazesi ile genişletebilirsiniz. Sağım duraklarına hızlı, kolay ve doğrudan entegre edilebilir. Bu da önemli verilerin daima iş arkadaşlarınızın elinin altında olması demektir. Veriler, DairyManagementSystem 21 sürü yönetim yazılımına beslenir. AutoRotor Magnum 40'ı herhangi bir zamanda modüler bazda akıllı çözümler yelpazemiz ile genişletebilirsiniz. Bu da süt sağım proseslerinizin verimliliğini artırmanıza yardımcı olur, kontrolü arttırır ve geleceğe yönelik modern bir sistem oluşturmanıza yardımcı olur. AutoRotor Magnum 40, Geleceğin Çiftliği doğrultusundaki ilk adımdır.

Magnum 40 döner süt sağım odası: temizlemesi kolay dayanıklı malzemeler

AutoRotor Magnum 40 döner süt sağım odasının temizliği bile en küçük detayına kadar tasarlanmıştır:

  • Dayanıklı, temizlemesi kolay, süt sağım odanızın mümkün olduğunca hijyenik kalmasını sağlayan paslanmaz çelik yüzeyleri vardır.
  • Süt sağım duraklarındaki ve iç kısımlardaki eğimli yüzeyler, su ve kirin hızlı şekilde giderilmesini sağlar.
  • AutoRotor Magnum 40'ın önemli teknolojisi ve hortumları, kir ve suyla temasını önlemek için süt sağım duraklarının altında korunmaktadır. Bu da AutoRotor Magnum 40 için gereken her seviyedeki işleri kolaylaştırır: Girişte, sağım esnasında ve sağım durağını temizlerken.