Daha kısa süt sağım süreleri ve daha hızlı inek geçişleri ile "Dikey Kaldıraçlı" Paralel süt sağımının kombine avantajlarından faydalanın. Kompakt, esnek ve genişletilebilir tasarımı sayesinde bu süt sağım odası, çok küçük bir alanda çok fazla sayıda inek sağmanıza imkan sağlar. Entegre indeksleme fonksiyonlu dikey kaldıraçlı çıkış kapısı, daha hızlı inek sirkülasyonu - daha verimli süt sağımı ve maksimum ürün çıktısı için size yol açar. GEA'nın DairyParlor P7550 sistemi, orta ila büyük ölçekli sürülerde günlük süt üretimi için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.

Saniyeler içinde bariyersiz

Saniyeler içinde kalkan çıkış kapısı il DairyParlor P7550, çıkış alanında engelleyici bir ekipman olmaksızın güvenli ve hızlı inek sirkülasyonu sağlar. İnekleriniz bu eşsiz erişimin konforunu yaşar.

Grup indeksleme - rahat ve temiz süt sağım prosesleri için

Çıkış kapısının konumu ihtiyaca göre ayarlanabilir ve tek bir düğmeye basıldığında grup indeksleme fonksiyonu yavruları ve küçük inekleri nazikçe sıçrama siperine doğru iter. Bu, her memenin pençe bağlantısı için mükemmel konumda olmasını sağlarken - bütün süt sağım ortamını temiz tutar.

Yüksek konfor ve kolay yönetim

DairyParlor P7550, bütün ekipman engelsiz bir şekilde düzenlendiğinden, her süt sağım seansında operatöre maksimum kolaylık sağlar. Kısa mesafeler ve modern ergonomisi, günlük rutinlerin hızlı ve rahat bir şekilde yürütülmesi için ideal koşulları sağlar. Her bir hayvana güvenli ve hızlı erişim, hayvanın memelerini engelsiz bir şekilde görebilme imkanı, pençenin çok kısa sürede uygulanmasını sağlar. Sürünüzü en üst klasmanda sağmanın keyfini çıkartın, hem bugün, hem de gelecekte.

Dayanıklı tasarım

Paslanmaz çelik kaplı süt sağım teknolojisinden, galvaniz çerçeveye kadar - ağır işe uygun konstrüksiyon, devamlı kullanıma dayanacak şekilde kapsamlı olarak tasarlanmıştır. Bu da sürünüzü istikrarlı olarak aşırı ekonomik şekilde sağmanız anlamına gelmektedir, süt sağma işlemi gerek günde bir kaç kısa süreyle gerçekleştirilsin, gerekse devamlı olarak sürdürülsün - her gün, günde 24 saat.

  • 2 × 8 ila 2 × 50 süt sağım durağı, çift taraflı. İstek üzerine tek-taraflı tasarım mevcuttur
  • Standart veya Alt-geçit versiyonları
  • Konforlu süt sağım durakları, her biri 720 mm genişliğinde ve 1.6 m yüksekliğinde
  • Paslanmaz çelik kaplama, süt sağım teknolojisini tozdan ve nemden korurken, süt sağım odasındaki gürültüyü azaltır
  • Düşük bakım ihtiyacı, kolay erişim bileşenleri