Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odası, tüm gün yumuşak sağım prosesleri için ideal çözümdür.

GEA'nın Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odası, sürülerini günde 24 saat sağan süt tesisleri için özel olarak geliştirilmiştir. Sağlam konstrüksiyonu ve düşük bakım ihtiyacı, büyük süt tesisi operasyonlarında güvenilirlik bakımından standartları belirlemektedir. Ve hepsi bu değil: Bu güçlü sistem çözümü, hem sağım görevlisi hem de inek için çok daha konforlu ve rahattır.

Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odasının faydalarına genel bakış:

 • 24-saat çalışma için sağlam, düşük bakım gerektiren konstrüksiyon
 • Esnek ön kol ile tek, tek indeksleme
 • Düşük gürültü emisyonları ve sağım duraklarındaki elektroniğin korunması için MultiLine işletim paneli
 • Önden giriş ve akıllı tasarımı ile yüksek ürün çıktısı
 • Süt sağım durakları ayrı, ayrı ve birbirlerinden bağımsız olarak açılabilir

Süt sağım odasının hızlı bir şekilde işletilmesi için: Magnum 90i, sağlam konstrüksiyonu ve hem sağım görevlisi hem de hayvanlar için cömertçe tasarlanmış alanları ile öne çıkmaktadır

Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odası oluştururken GEA, sağlam konstrüksiyona odaklanmıştır. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik kapılar pas oluşumunu önler ve dengelidir. Süt sağım kontrol cihazları ve hortum hatları gibi hassas bileşenleri korumak için GEA, en önemli noktalarda paslanmaz çelik paneller kullanmıştır. Bunlar sadece suya ve kire karşı dayanıklı olmayıp, aynı zamanda temizliği de kolaydır - bu da günde 24 saat üretim yapan süt tesisleri için önemli bir özelliktir. Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odası 2x80 sağım durağı alabilmektedir, böylece daha büyük gruplar sağılabilir. O yüzden daha büyük işletmeler için ideal bir çözümdür.

Rahat süt sağımı ve daha fazla verimlilik

Boyutuna rağmen, Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odasının rahatlığı bakımından hiç bir taviz verilmemiştir. Yüksek ürün çıktısı sağlamak ve iş proseslerinizi önemli oranda basitleştirmek için tasarlanmıştır. Bu, inekler sağım odasında konum alırlarken başlamaktadır:

 • Esnek ön kol, ineği nazikçe sağım çukuru yönünde iter.
 • Yani süt sağım pençelerini takabilmeniz için daima mükemmel konumda olurlar.
 • Ön kol ayrıca bireysel ve otomatik endekslemeye olanak sağlar.
  GEA'nın yenilikçi MultiLine işletim paneli, sağım kontrol cihazlarını rahat bir çalışma yüksekliğine monte etmek için kullanılır.
 • Paslanmaz çelik plakaj, gürültü emisyonlarını azaltır ve yoğun 24 saatlik çalışma boyunca hassas bileşenleri korur.

Geniş giriş ve yenilikçi önden çıkış ile daha fazla inek konforu

İnekler ayrıca sağım esnasında Global 90i Kenardan-kenara süt sağım odasının akıllı tasarımından fayda sağlar: Geniş geçitler, sağım duraklarına hızlı ve stressiz bir şekilde girmelerini ve rahat olmalarını sağlar. Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odası, öne doğru açılacak şekilde tasarlanmıştır, bu da ineklerin stres seviyelerini azaltmaktadır. Sağım prosesi tamamlandıktan sonra hayvanlar, saniyeler içinde ön çıkıştan serbest bırakılır. Böylece stres azalırken, ürün çıktısı önemli oranda artar. Gerekiyorsa ön kollar belirli hayvanları serbest bırakmak için ayrı, ayrı açılabilir.

Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odası: süt tesisinize adapte olan sağım odası

Tam Çözüm sağlayıcısı olarak GEA; esnek çözümlere odaklanmaktadır. Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odası da bir istisna değildir. Herhangi bir zamanda ek modüllerle genişletilebilir ve süt tesisinizin gereksinimlerine göre büyüyebilir. Magnum 90i Kenardan-Kenara süt sağım odası için çeşitli sağım odası bileşenleri, sistem içine gereken şekilde kesintisiz biçimde entegre edilebilir. Böylelikle her zaman işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir çözüm yaratabilirsiniz.