Global 45 herringbone süt sağım odası, süt ürünleri tesisiniz için esnek bir çözümdür. Hem sürünüzün boyutuna hem de hayvanlarınızın boyutuna göre ayarlanır.

Global 45 herringbone süt sağım odası ile GEA, esnek bir şekilde genişletilebilen ve akıllı bir tasarıma sahip, sağlam bir süt sağım odası sunmaktadır. Sağım duraklarının ergonomik yerleşimi ile akıllı zemin planının birleşimi, ürün çıktınızı arttırır ve sağım ile alakalı harcamalarınızı büyük oranda azaltır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlanır - ihtiyaçlarınızı ona göre ayarlamak zorunda kalmazsınız.

Global 45 herringbone süt sağım odası: alan tasarrufu sağlar, dayanıklıdır ve esnek bir şekilde genişletilebilir

Global 45 herringbone süt sağım odası, sağım rutininizin optimizasyonuna yardımcı olmak için size çok sayıda önemli avantajlar sağlar:

  • Ayarlanabilir göğüs demirleri her cins ineğe uyar
  • Ekstra modüller eklenerek esnek bir şekilde genişletilebilir
  • Alçak binalara sığması için daha kısa tasarım
  • Bakım işlerini minimum seviyede tutan dayanıklı konstrüksiyon
  • Sağım görevlisine daha yüksek konfor ve hızlı ürün çıktısı sağlamak için açık ve ergonomik tasarım

Global 45 herringbone süt sağım odası inekler için de çok konforlu olduğundan yüksek süt kalitesi

Sağım odalarını tasarlarken, her zaman için inek refahına odaklanmaktayız. Bunun süt kalitesi üzerinde belirli bir etkisi vardır. Global 45 herringbone süt sağım odası hayvanlarınıza yüksek seviyede konfor sağlarken, ürün çıktısını da arttırır.

  • İnekler süt sağım odalarına özellikle geniş geçitler sayesinde hızlı bir şekilde girer.
  • Sağım duraklarının hayvan dostu tasarımı, hayvanlara yeterli alan sağlayarak doğru şekilde konumlandırılmalarını kolaylaştırır.
  • Son inek de herringbone süt sağım odasına girdikten sonra kapı otomatik olarak kapanır ve son sağım durağıyla aynı hizada kilitlenir.
  • Bu proses, süt sağım odasına girişi hayvanlar için hızlı ve stressiz hale getirir.
  • Farklı cins hayvanların tamamının Global 45'te rahat olmalarını sağlamak için her inek boyutuna uygun ayarlanabilen göğüs demirleri takılmıştır.

Açık tasarım ve Hızlı-Çıkış, ürün çıktısını arttırır

Global 45 herringbone süt sağım odasının akıllı tasarımı, ürün çıktınızı arttırır. Anahtar özelliği, sağım duraklarının size mükemmel erişim ve iyi bir meme görüşü sağlayan açık düzenidir. Süt sağım pençeleri hızlı bir şekilde takılabilir ve problemlere hızlı müdahale etmenizi sağlar. Sağım durakları üzerindeki gübre plakaları, sağım esnasında kirlere karşı koruma sağlar. Global 45'in bir diğer ayrıcalıklı özelliği, hızlı grup değişimidir: Hızlı-Çıkış ile hayvanlar sağım odasından ileri doğru ve dolayısı ile oldukça hızlı şekilde çıkar. Bu süt sağım odası, büyük sürüler için bile ideal bir çözümdür.

Global 45 herringbone süt sağım odası sizinle birlikte büyür

İşlerinizi kolaylaştırmak için GEA, Global 45 herringbone süt sağım odasını Tam Çözüm stratejisine uygun olarak tasarlamıştır. Bu da herhangi bir GEA süt sağım odası bileşenini kullanarak kolay bir şekilde büyütülebileceği anlamına gelmektedir. Buna, etkili süt sağım kontrol cihazları da dahildir: Süt sağım proseslerini kontrol eder ve sağım duraklarında en önemli verileri ekrandan size sağlar. Sür sağım kontrol cihazlarının tamamı birbirleri arasında bağlantılıdır, böylece herhangi bir duraktan Global 45 herringbone süt sağım odasının tam kontrolüne sahip olursunuz. Süt sağım odası ayrıca sürünüzü genişletmeye karar vermeniz halinde oldukça pratiktir. Herhangi bir zamanda modüller ve sağım durakları ekleyebilirsiniz. Hayvanlar için 2x8 ila 2x50 alan ile farklı boyları mevcuttur. Global 45, sizinle birlikte büyür, tesisinizin tasarımının özellikle esnek olmasını istiyorsanız en iyi çözümdür.