EuroClass 800/850/800 RE herringbone süt sağım odası gerçek bir alan tasarrufu sağlamaktadır ve kompakt konstrüksiyonu verimlilik ve hayvan dostu tasarımla birleştirir.

Bir herringbone süt sağım odası, büyük sürülerin küçük alanda sağılmasına imkan sağlar. GEA, oldukça kompakt bir süt sağım odası olan ve sadece 800 veya 850 milimetre bölme boşluğu gerektiren EuroClass 800/850/800 RE'nin arkasındaki tarım sistemleri tedarikçisidir. Küçük boyuna rağmen sağım prosesinin hızlı ve hayvanlar için nazik olmasını sağlar, randımanınızı arttırır ve yüksek kaliteli süt üretir.

EuroClass 800/850/800 RE herringbone süt sağım odasının faydalarına genel bakış

  • İnek hızlı bir şekilde konumlandırıldığı için sağım pençesinin takılması kolaydır
  • Sağım odasına hızlı giriş için geniş geçitler
  • Stressiz giriş sistemi ve sağım duraklarının açık tasarımı sayesinde yüksek inek konforu
  • GEA'nın elektronik süt yönetim sistemleri ile genişletilebilir
  • Ürün çıktısını %15'e kadar arttıran Hızlı-Çıkış

EuroClass 800/850/800 RE herringbone süt sağım odası: hızlı, stressiz giriş

EuroClass 800/850/800 RE herringbone süt sağım odasının faydalarını ineğin giriş yaptığı anda görebilirsiniz:

  • Küçük genel boyutlarına rağmen GEA, EuroClass 800/850/800 RE için özellikle geniş bir geçit sağlamıştır. Bu da ineğin hızlı bir şekilde konum almasını sağlar ve ürün çıktısını arttırır.
  • GEA ayrıca EuroClass 800/850/800 RE herringbone süt sağım odası üzerinde dengeyi bozmadan kiriş kullanımını ortadan kaldırmış ve sağım duraklarına girişi düzenlemiştir.
  • Optimum tasarıma sahip giriş kapıları, ineğin sağım durağına girişini hızlandırmaktadır. Bu da hayvanın stres seviyesini minimumda tutar.

EuroClass 800/850/800 RE herringbone süt sağım odası - dar alanda büyük sürülerin sağımı için

EuroClass 800/850/800 RE'nin anahtar bir özelliği de kompakt konstrüksiyonudur. Bu da özellikle 800 veya 850 milimetrelik küçük bölme alanları ile sağlanmıştır. Bu, süt ürünleri tesisinizdeki mevcut alan küçük olsa bile GEA'nın büyük sürüleri sağabileceğiniz bir herringbone sağım odası sunabileceği anlamına gelmektedir.

EuroClass'ın farklı boyları mevcuttur:

  • EuroClass 800 RE: 2x8 ila 2x25 süt sağım durakları
  • EuroClass 800/850: 1x3 ila 2x25 süt sağım durakları

Büyük sürüleri yüksek ürün çıktısı ile sağabilir ve büyük bir yatırım ya da çok fazla alan olmadan randımanınızı arttırabilirsiniz.

Kolay erişim ve optimum görsel kontrol için açık tasarım

EuroClass 800/850/800 RE'nin açık tasarımı, sağım prosesi esnasında size yardımcı olur. Mükemmel bir meme görüşü sağlar ve böylece süt sağım pençeleri kolaylıkla takılır. Dalga-şekilli ön kapı, ineklerin hızlı bir şekilde rahat bir pozisyon bulmalarını sağlar ve süt sağım pençelerinin takılması için daha iyi erişim sağlar. Bütün sağım duraklarını aynı anda görebilir, bir problem halinde hızlı şekilde müdahale edebilirsiniz.

Size daha da fazla kontrol gerekiyorsa, EuroClass 800/850/800 RE'yi elektronik sağım kontrol cihazları ile genişletebilirsiniz

GEA'nın sistem sağlayıcısı stratejisine paralel olarak EuroClass 800/850/800 RE herringbone süt sağım odası modüler bazda büyütülebilir ve ek bileşenler eklenebilir. MetaTron P/S 21 sağım kontrol cihazları, sağım prosesini otomatikleştirdiği ve önemli bilgileri size tek bakışta gösterdiği için özellikle pratik çözümlerdir. Erişimi kolaydır ve sağım duraklarında çalışma yüksekliğinde monte edilir ve birbirlerine bağlıdır. Bu, bütün sağım duraklarını - sağım odasında nerede olursanız olun - herhangi bir sağım kontrol cihazından kontrol edebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Ürün çıktısını daha da arttırmak için GEA, yenilikçi Hızlı-Çıkış önden çıkış sistemini sunmaktadır

EuroClass 800 RE herringbone süt sağım odasını seçerek ürün çıktısını %15'e kadar arttırabilirsiniz. Yenilikçi Hızlı-Çıkış sistemine sahiptir: Hareketli kollar, inekleri sağım odasının ön tarafından serbest bırakır. Böylece sonraki hayvan hızlı bir şekilde yönlendirilebilir. Ön kollar, DPNet kapı kontrolü kullanarak kontrol edilir, ayrıca sisteminizin tamamen otomasyonu için sağım kontrol cihazları ile de birleştirilbilir.