GEA'nın dünyada ilk somatik hücre sayım sistemi M6850, bütün süt sağım işlemi boyunca memenin her bir bölümüne ayrı ayrı odaklanır. Bu erken tespit sistemi, ilk belirtide sizi uyarır. Bu da tedavi süresini kısaltmada, iyileşme sürecini güvenceye almada ve sağlıklı sürünüzün devamlı üretkenliğini sağlamada size yardımcı olur. GEA'nın Monobox veya DairyProQ sistemiyle uyumlu üstün takip teknolojisi, ultra-etkili hayvan yönetimi için size anahtar faydalar sağlar - hem şimdi, hem de gelecekte.

Daha iyi bir kontrol için dört-kat hassasiyet
 


Bugünden itibaren, ultra-etkili hayvan yönetimi için otomatik olarak dört adım ileriden başlayabilirsiniz. GEA'nın yenilikçi M6850 sensörü, kaynak veya ayıraç olmaksızın süt içindeki somatik hücre sayısını ölçen patentli, fiziksel bir metot olan EPT teknolojisini kullanmaktadır. Bu modern teknoloji size eşsiz bir verimlilik sunar – ek maliyet olmadan ve garantili şeffaflık ile.

Meme sağlığına kapsamlı genel bakış


 

Yenilikçi M6850 somatik hücre sayısı sensörü, diğer ölçüm metotlarının kilometrelerce ötesindedir. Patentli EPT teknolojisini temel alan sistem, her bir meme bölmesindeki süt akışını bağımsız ve devamlı olarak analiz eder, GEA otomatik süt sağım sisteminize eşsiz bir verimlilik sağlar. Sürünüzün sağlığını daha önce hiç olmadığı kadar iyi korumak için erken tespit kabiliyetinizi arttırın.

Meme sağlığında son nokta

Sağlıklı, rahat inekler, verimli ve maliyet-etkin bir süt ürünleri işletmesinin temelidir. GEA'nın M6850 somatik hücre sayısı sensörü, tüm süt sağım işlemi boyunca her bir meme bölümünü bağımsız olarak izler, size ultra-etkili bir hayvan yönetiminin anahtar faydalarını sağlar. Sisteminizi hemen yükselterek erken tespit kabiliyetinizi arttırın. Montajı kolaydır ve GEA Monobox ya da DairyProQ sisteminize her zaman için entegre edilebilir.