Süt çiftliğinizde daha iyi süt üretimi için doğru seçimi yapın. Modüler GEA süt sağım kontrol teknolojisi, proseslerinizi kontrol etmek için hassas hayvancılık verilerinizi değerlendirir.

DeMax 55 & DeMax 60

Bu sağım durağı yardımcılarının seçimi, size maksimum sağım konforu sağlayacaktır. DeMax 55, otomatik yükseltmeyi StimoPuls ve pulsasyon sisteminin otomatik kapanışı ile kontrol eder. DeMax 60 ayrıca maksimum sağım pençesi çıkartma konforunu temsil eder (Back Flush, PosiCare, vb.).

DemaTron 60, DemaTron 70, DemaTron 75

GEA Milking control units simplify the milking routine, take on milk metering and milking cluster removal.
Süt randımanı takibi ve sağım pençesi çıkarımı sistemine ekonomik bir başlangıç yolu mu arıyorsunuz? O zaman DemaTron 60 ve DemaTron 70 kontrol ünitelerinin fiyat/performans oranı bakımından çok üstün ürünler olduğunu göreceksiniz. DemeTron 60, pulsasyondan otomatik sağım pençesi çıkarımına kadar çeşitli sağım proseslerini kontrol ve takip eder. Özel LactoFlow takibi ile kaydedilen süt randımanı, etkili süt yönetim prosesi kontrolünün temelini oluşturmaktadır. DemaTron 70 ayrıca süt randımanına ve sağım pençesi çıkarımına dair hassas bilgiler verir. Süt akışı ve süt randımanı izleme bilgileri - Matatron MB tarafından sağlanır - çıkartma fonksiyonunu ve meme sağlığını optimize etmek için kullanılır. Size sağladığı faydalar arasında sağım prosesinin güvenli takibi ve optimum sıyırmadır. Sağım odasında hayvan kimliğinin manuel olarak belirlenmesi için sizlere DemaTron 75'i sunuyoruz.