TopFlow süt sağım takımı, zorlu meme ucu yapılarına sahip olan keçileri ve koyunları bile nazik ve etkili şekilde sağar.

TopFlow ile GEA, koyun ve keçiler için size mükemmel sağım takımını sunmaktadır. Akıllı tasarımı, özellikle bu hayvanların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış konforlu, hızlı ve nazik bir sağım prosesi sağlar.

Keçiler ve koyunlar için TopFlow süt sağma takımı: en önemli özellik ve avantajlarına gene bakış

  • Pençesiz sağım: süt sağım kabının tek meme uçlu koyunlara bile yerleştirilmesi kolaydır
  • Hızlı süt taşıması ve nazik sağım için hava girişi ve özel vana teknolojisi
  • Sağım esnasında optimum görsel kontrol için şeffaf silikon meme kabı lastikleri
  • Düşük güçlü vakumla sağım: Daha nazik süt sağım prosesi ve daha iyi meme sağlığı.
  • Çok kısa sağım süresi: Hızlı süt sağımı, meme uçları üzerindeki mekanik gerilmeyi minimuma indirir.
  • Hafif: Sağım personeli için daha fazla rahatlık daha az stres

Sağım takımının etkili ve nazik olması gerekir. Bu hem inekler hem de koyunlar için geçerlidir. Özellikle koyun ve keçi memelerine göre ve özel vana teknolojisiyle tasarlanan GEA'nın TopFlow süt sağma takımı, bu gereksinimlerin karşılanmasını sağlar.

TopFlow süt sağma takımı: dayanıklı, uzun ömürlü malzeme

GEA, TopFlow süt sağma takımının uzun ömürlü olması için sadece dayanıklı malzemeler kullanmaktadır. Meme kabı lastikleri, asiditeye karşı dayanıklı ve meme ucuna mükemmel uyan şeffaf silikondan yapılmıştır. Süt toplama haznesi, yüksek kalite plastikten yapılarak darbeye karşı dayanıklı ve temizliğinin kolay olması sağlanmıştır. Bütün bileşenleri şeffaftır: sağım kaplarından, sütü taşıyan hortumlara kadar. Bu da sağım esnasında hataları derhal tespit edip belirlemeniz anlamına gelmektedir.

TopFlow süt sağım takımı üzerindeki özel vana, hava girişini önler

GEA'nın TopFlow süt sağım takımının anahtar özelliği, vana teknolojisidir. Sür sağma kabının düşmesi halinde vakumun otomatik olarak kesilmesini sağlar. Bu da sütün bateriyle kirlenmesini önleyerek sütünüzün her zaman yüksek kalitede olmasını sağlar. Ayrıca sağım kabını çevirerek vakumu kendiniz de devre dışı bırakabilirsiniz. İşletimi kolaydır, işinizi basitleştirir ve daha etkili hale getirir. Koyun ve keçilerinizin memesi ayrıca düşük güçlü vakum ile korunur. Bu nazik süt sağma prosesi, komple sistem sağlayıcınız GEA'nın Apex pulsatörü ile kontrol edilir.

TopFlow süt sağım takımı: daha kolay işletim ve daha hızlı süt akışı için pençesizdir

TopFlow süt sağım takımı, pençesiz olarak çalışır: Her biri hortum vasıtası ile ana hortuma bağlı iki süt sağma kabından oluşur. Bunun çok sayıda avantajı bulunmaktadır. Süt sağma kaplarının sıra dışı şekle sahip memelere bile kolay ve güvenli bir şekilde takılmasını sağlar. Ayrıca süt akışını hızlandırır. TopFlow süt sağma takımı, sağım kaplarında havalandırılır. Bu ayrıca tıkanmaları önlediği için süt akışının hızını arttırır. Sonuç olarak koyun ve keçilerinizden yüksek kalitede süt elde edersiniz. TopFlow aynı zamanda çok etkilidir: Hızlı süt akışı ve süt sağma takımının akıllı tasarımı, sağma prosesinin tamamının hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bu da ürün çıktısını ve dolayısı ile işletmenizin verimliliğini arttırır.