Keçiler için CapriTwin, koyunlar için OviTwin süt sağma takımı: yüksek seviyeli hatlara sahip sistemlerde nazik ve etkili süt sağma.

GEA'nın CapriTwin ve OviTwin süt sağma takımları, yüksek seviyeli hatlara sahip süt tesislerinde keçi ve koyunların sağılması için etkili çözümlerdir. Süt sağma işlemini daha maliyet etkin ve hayvan dostu hale getirecek çok sayıda önemli avantajlar sunmaktadır. Nazik süt sağımı ile verimlilik arasındaki ideal dengeleri hem başarınızı arttırır hem de günlük işlerinizi büyük oranda basitleştirir.

CapriTwin ve OviTwin: Çeşitli faydalar sağlayan keçi ve koyun süt sağma takımları

  • Yüksek seviyeli hatlara sahip sistemler için özel olarak tasarlanmıştır
  • Şeffaf malzemeler, sağım prosesi üzerinde tam kontrol sağlar.
  • Sağma takımlarının kullanımı kolaydır, yüksek seviyede işletme güvenliği ve her defasında iyi sağım sonuçları sağlar. Sağlam malzeme, ürünlerin dayanıklı olmasını ve maliyeti yüksek değişim parçalarının daha az değiştirilmesini sağlar
  • Özel tasarımı sayesinde temizliği kolaydır, sütü nazikçe taşır, yüksek seviyede hijyen ve süt kalitesi sağlar. Nazik sağım işlemi ve düşük güçlü vakum sayesinde meme sağlığı daha iyi olur

İki ürün arasından seçim yapabilirsiniz:

  • CapriTwin süt sağma takımları keçileri etkili ve nazik şekilde sağar
  • OviTwin ise koyun sağımı için idealdir

Her iki süt sağma takımı, bu hayvanların özel meme şekline uygun olarak tasarlanmıştır. Her iki türün avantajları birbirine yakındır: Hayvanlarınızı nazik ve hızlı şekilde sağarak yüksek süt kalitesi sağlar. Yüksek seviyeli hatlara sahip sistemlere mükemmel uyar. Manuel olarak veya sağım kontrol cihazı ile birlikte işletilebilirler.

CapriTwin ve OviTwin süt sağma takımları: dayanıklı malzeme, şeffaf hortumlar ve kolay temizlik için düzgün yüzeyler

CapriTwin ve OviTwin koyun ve keçi süt sağma takımları, çok uzun ömürlü dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. GEA, meme kabı lastiği olarak hayvanın memesine uyacak şekilde adapte olan, asitlere karşı dayanıklı ve yıllarca çok sayıda kullanım sonrasında bile memeye mükemmel uymaya devam eden silikon kullanmaktadır. Hortumlar da yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır. Sağım kabı ve pençesi gibi diğer bileşenler, darbeye dayanıklı şeffaf plastikten yapılmıştır. Sağım prosesi üzerinde mükemmel bir görsel kontrol sağlayan dayanıklı, uzun ömürlü bir ürününüz olur. Sağım esnasında oluşabilecek problemleri hızlı şekilde tespit edebilirsiniz. Ekipmanın hijyenik kalmasını sağlamak için CapriTwin ve OviTwin yüzeyleri düzgün ve temizlemesi kolaydır.

CapriTwin ve OviTwin süt sağma takımları: hızlı, nazik ve etkili süt sağımı

CapriTwin ve OviTwin süt sağma takımları özellikle sütün hızlı bir şekilde akarak süt kalitesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunun için süt sağma takımı, süt sağma kabının altında pençeye doğru devamlı hava akışı sağlamak üzere bir hava girişine sahiptir. Sağım esnasında süt sağma kabındaki vakumu manuel kontrolle kolayca kesebilirsiniz. Entegre elektronik, DemaTron veya MetaTron gibi bir süt sağma kontrol ünitesi ile ekipmanı kontrol etmenize olanak sağlar. Otomatik süt sağımı ayrıca CapriTwin ve OviTwin süt sağma takımları ile tamamen sorunsuzdur. Ayrıca süt sağma prosesi, düşük vakum gücünden dolayı hayvanlar üzerinde daima naziktir.

CapriTwin ve OviTwin süt sağma takımlarını GEA'nın diğer bileşenleri ile genişletebilirsiniz

Sistem sağlayıcısı olarak GEA, süt tesisiniz için bir Tam Çözüm konsepti tasarlayabilir. CapriTwin ve OviTwin'in diğer GEA bileşenleri ile birleştirilmesi kolaydır. Bu modüler sistem, çözümlerin gereksinimlerinize göre adapte edilmesini sağlar, gereksinimlerinizi çözümlere adapte etmeniz gerekmez.