Doğru sağım pençesi konumlandırma sistemine sahip olmak, hem konforu hem de randımanı arttırır. GEA, süt sağım odanıza kesintisiz bir şekilde eklenebilen akıllı çözümler yelpazesi sunmaktadır.

Süt sağma prosesinin hem hızlı hem de konforlu olması için sağım pençesinin meme altına mükemmel şekilde yerleştirilmesi gerekir. Aksi halde inek için çok rahatsız edici olabilir. Süt sağım odanıza profesyonel sağım pençesi konumlandırma sistemi takarak her defasında doğru yapın. Bu ürünler, sağım pençesinin ağırlığının meme altında eşit bir şekilde dağıtılmasına yardımcı olur. Bu da sağım prosesini hızlandırır, size daha fazla ürün çıktısı ve tesis randımanı sağlarken, inekleriniz de daha mutlu olur. Bir tarımsal sistem sağlayıcısı olarak, süt sağım odanız için özel olarak geliştirilmiş sağım pençesi konumlandırması için akıllıca tasarlanmış çözümler yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz. GEA'nın profesyonel sağım pençesi konumlandırma ürünlerine genel bakış:

PosiCare sağım pençesi konumlandırma sistemi: sağım pençesinin otomatik olarak konumlandırılması ve inek üzerinde daha az stres

 • Elektronik yükseklik ayarı ile kolay bağlantı
 • Daha fazla meme konforu için eşit olarak dağıtılmış ağırlık
 • Daha yüksek randıman için kısa sağım süreleri ve optimum sıyırma prosesi
 • Yapışma problemlerini minimuma indirir
 • GEA Apollo sistemi ile kombine edilebilir - PosiCare ve Apollo sistemleri, sağım sonrasında daldırma işleminin otomatikleştirilmesini ve sağım pençesinin dezenfeksiyonunu kolaylaştırır, ayrıca süt sağım odasında daha iyi genel performans sağlar. Süt sağım odasında sağım görevlisinin iş miktarını azaltır.

GEA PosiCare, sağım pençesinin konumlandırılmasını kolaylaştırmanın yanı sıra sıyırma esnasında ineğe daha fazla konfor sağlayan sağım-sonrası fonksiyonları ile yüksek kaliteli bir sağım pençesi konumlandırma sistemidir. Sürünüzdeki her bir ineğe göre ayrı, ayrı ayarlanabilir. PosiCare kolunun yüksekliği, her bir ineğin boyutuna uyacak şekilde elektronik olarak ayarlanabilir. Süt sağma kolunun esnekliği, sağım pençelerinin daima ineğin hareketini takip edeceği ve prosesin hem inek hem de sağım görevlisi için rahat ve konforlu olmasını sağlayacağı anlamına gelmektedir. Esnek sağım kolu pozisyonu ayrıca yapışma problemi riskini de azaltır. Artık sağım pençesinin manuel olarak her bir ineğe göre ayarlanmasına gerek yok, PosiCare bunu sizin için halleder.

PosiLactor sağım pençesi konumlandırması: daha fazla konfor için ekstra esnek

 • Yeni, esnek mafsallar, her bir hayvandan en iyi süt sağım sonuçlarının elde edilmesi ve çalışma prosesinin daha rahat olması için sağım pençesinin ideal olarak konumlandırılmasını sağlar
 • Sağım kolu yumuşak bir şekilde dönerek süt sağım pençesinin takılmasını kolaylaştırır
 • Sağım pençesi temizlik için PosiLactor üzerinde kalabilir

PosiMax süt sağım pençesi konumlandırma sistemi: esnek ağırlık kaldırıcı

 • Pençe Konumlandırma PosiMax II
 • Esnek, basit, sağlam tasarım: sağım pençesinin her bir hayvan için mükemmel şekilde yerleştirilmesine yardımcı olur ve ineğin hareketlerini izleyerek sağım esnasında yerinde kalmasını sağlar
 • Nazik bir süt sağımı için memenin her bir çeyreği üzerinde eşit ağırlık dağılımı
 • Mükemmel konumlandırma ile optimum sıyırma, yani daha iyi meme sağlığı ve daha fazla randıman
 • Kolay kullanım: Sağım sürelerini kısaltır ve işletimi daha kolaydır

PosiMax sağım pençesi konumlandırma sistemi, sağım pençenizin her zaman için meme altına mükemmel şekilde yerleştirilmesine yardımcı olur. Konumlandırma her bir hayvana göre ayarlanabilir, böylece mükemmel şekilde sıyrılarak en yüksek randımanı sağlar. Süt sağım prosesi ayrıca sağım pençesi ineğe göre ayarlandığı ve hareketlerini izlediği için inek bakımından da daha konforludur.