GEA'nın EGO yükseltilebilir zemini, yüksekliği ayarlanabilir bir çalışma alanı sağlar. Çalışma yüksekliğini ayarlayarak kaslarınız ve eklemleriniz üzerindeki gerilmeyi rahatlatır, sağım odasındaki çalışmanızı çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Personeliniz, sağım odasında çalışma esnasında doğru duruşu koruyamıyorlarsa, kas ve eklemleri üzerine çok fazla gerilme oluşabilir. Bu gerilimin büyük kısmı, sağım duraklarının ergonomik şekilde tasarlanması ile rahatlatılabilir. İşte bu yüzden GEA, grup süt sağım odaları ile açık alan ve kapalı alan döner sağım odaları için EGO yükseltilebilir zemini sunmaktadır. Sağım odasındaki çalışma yüksekliğinizi ve pozisyonunuzu ineğe göre ayarlamak ve işin neden olduğu fiziksel gerilimi büyük oranda azaltmak için ayarlayabilirsiniz.

EGO yükseltilebilir zeminin faydalarına genel bakış

  • EGO yükseltilebilir zemin hem grup sağım odaları hem de açık alan ve kapalı alan döner sağım odaları için mevcuttur. Bütün sistemler size geniş bir işlevsellik ve fayda sağlamaktadır:
  • Rahat çalışma konumuna ulaşmak için yumuşak yükseklik ayarı
  • Omuz, boyun ve sırt zerindeki gerilmeyi azaltır
  • Aynı anda 12 kişinin ağırlığına kadar taşıyabilir
  • Kaydırmaz yüzey ve sağlam konstrüksiyon paslanmaz çelik veya sıcak daldırma galvaniz çelikten yapılmıştır

Sırtınız, boynunuz ve omuzlarınızdaki gerilimi rahatlatmak için doğru yükseklikte çalışın

Sağım odaları için EGO yükseltilebilir zemin, günlük çalışma şartlarınızın ergonomik olmasını sağlamada önemli bir araçtır. Güçlü, az bakım gerektiren hidrolik sistemi bütün çalışma alanını tek bir düğmeye basarak kaldırır ve indirir. Her bir çalışan yüksekliği kendi vücut boyutuna göre ayarlayarak işlerini çok daha kolay hale getirebilir. Bu hem konforu arttırır hem de uzun vadede eklemlerin zarar görmesini önler. Boyun, sırt ve omuz ağrısı, EGO yükseltilebilir zeminin optimum ergonomisi sayesinde artık geçmişte kaldı. Yükseltilebilir zemin bir kaç metre uzunluğundadır, böylece çalışma alanının tamamı yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Aynı anda on iki kişinin ağırlığına kadar taşıyabilir.

Yükseklik ayarı tek bir düğme ile kolaydır, ayrıca yükseklik göstergesi bulunmaktadır

EGO yükseltilebilir zeminin yüksekliği tek bir düğme ile ayarlanabilir. Ayrıca basit bir görsel kontrol için yükseltilebilir zeminin mevcut yüksekliğini gösteren bir ekranı vardır. Her personel değişiminde çalışma alanını doğru konuma getirmek için kullanılabilir. EGO yükseltilebilir zemin 300-360 mm ayarlanabilir. Böylece her çalışan için mükemmel konum sağlanabilir. Ayrıca grup süt sağım odalarında yüzeyin orta kısmını yükseltmek kolaydır. Yüzde üçlük eğim gerilimi azaltır ve süt sağma pençesinin ineğe takılmasını kolaylaştırır.

Kolay montaj ve uzun ömür için dayanıklı tasarım

GEA'nın EGO yükseltilebilir zemininin herhangi bir sağım odasında entegrasyonu hızlı ve kolaydır. Bütün süt sağım odası aksesuarlarında olduğu gibi GEA, ihtiyaçlarınıza göre esnek bir şekilde ayarlanabilen kesintisiz bir sistem oluşturmaya odaklanmaktadır. Böylece süt sağım odası ve EGO yükseltilebilir zemin gibi aksesuarlar, kapsamlı ve güçlü bir çözüm halinde birleştirilebilir. Her tip süt sağım odası için bir yükseltilebilir zemin mevcuttur:

  • Grup süt sağım odaları için EGO 100
  • AutoRotor kapalı alan sağım ekipmanı için EGO 400
  • AutoRotor açık alan sağım ekipmanı için EGO 900
  • Grup süt sağım odalarındaki esnek zeminler için EGO 100r
  • İhtiyaçlarınıza bağlı olarak yükseltilebilir zemininizi paslanmaz veya daha fazla asit dayanımı için sıcak daldırma galvaniz çelikten yapabilmekteyiz. Yüzey, kaydırmaz plastikten yapılmıştır ve temizlemesi kolaydır. Ayrıca üzerinde yürümesi rahattır ve işinizin fiziksel yönünü kolaylaştırır.