Mobil genç hayvan besleme aracı: F4650, nerede olurlarsa olsunlar ve ister süt ister süt tozu kullanın, genç hayvanlarınızı beslemenize yardımcı olur. Bu, hayvanlarınızı yetiştirirken size hem zamandan hem uğraştan tasarruf sağlar.

Zaman, tarımsal işletmelerin temelidir. Genç hayvanlarınızı yetiştirirken ve beslerken hayvanların tam potansiyelinin kullanımı büyük önem arz etmektedir. İşte bu nedenle sistem sağlayıcısı GEA size zaman kazandıran, otomasyonlu ürünler sunmaktadır. Sistem çözümümüzün bir parçası da genç hayvan besleme ekipmanıdır. Mobil bir besleme aracı olarak F4650 güçlü, uyarlaması kolay bir besleme aracıdır, bu da size zaman ve uğraştan tasarruf sağlarken, genç hayvanların beslenmesinde size destek olur.

DairyFeed F4650’nin anahtar özelliklerine genel bir bakış:

  • Sağlıklı genç hayvanlar: Besini, her bir hayvana özel olarak hassas şekilde ayarlayabilirsiniz
  • Azalan iş yükü: Hızlı taşıma ve hızlı yem tesliminden fayda sağlarsınız
  • Besleme aracını uğraşmadan taşıyabilirsiniz: Tahrik ünitesi ile işinizi kolaylaştırın
  • Pratik: sağlam, dayanıklı tasarım ile sezgisel kullanıcı ara yüzü, tekerlek çekişli, entegre kontrollü
  • Kolay temizlik: yatay tankın özel bir temizlik modu mevcuttur

Genç hayvanlarınız için mobil besleme aracı olarak F4650: sezgisel kontroller ve zaman kazandıran besleme prosesleri

F4650, çiftliğinizde nerede olurlarsa olsunlar, genç hayvanlarınıza optimum besin vermeye yardımcı olan tahrik üniteli bir tankerdir. Bu mobil besleme aracı, özellikle istediğiniz yemi kullanmanıza imkan sağladığı için pratiktir. Hem süt hem süt tozu karışımları ile çalışır. Mobil besleme aracı, genç hayvanlarınız için sütü tamamen bağımsız olarak karıştırır. Fasıla fonksiyonu, sütün kaymaklanmasını önler. Mobil besleme aracı, genç hayvanlar için yemi mükemmel sıcaklığa ısıtır, sindirmelerini kolaylaştırır. Taze süt veya süt yerine verilen yem, genç hayvanların besleyiciyle birleştiği noktada porsiyonlanır. Besleme aracı, sayaçlı pompalı bir hassas dolum sistemine sahiptir, her bir genç hayvanın tam olarak doğru miktarda yem almasını sağlar. GEA F4650 ayrıca uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Düşük profilli tasarımı ile yüksek kaliteli finişin birlikteliği, F4650’nin sürüşünü oldukça konforlu, hızlı ve rahat bir hale getirmektedir.

Mobil genç hayvan yemleyici için en önemli verilere genel bakış

Aşağıda F4650 mobil besleme aracı için konfigürasyon opsiyonlarına bir örnek görebilirsiniz:

  • Tahrik üniteli yem ölçüm tankeri
  • Mikser ve ısıtma
  • Kapasite: 200 litre
  • Karıştırma gücü: 0.37 kW
  • Isıtma gücü: 4.5 kW

Ayrıca kullanıcı ara yüzlü bir kontrol ünitesi ve mobil yemleyici için bir tank sızdırmazlığı mevcuttur.