DairyFeed J E130 ve E150 kuzu yemleyicileri, kuzularınızın sağlıklı kalmasına ve onları yetiştirmenize yardımcı olur. Her iki ürün, tarımsal işletmenizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere adapte edilebilir.

Beslenme, kuzu yetiştirmede çok önemlidir. Hayvanlar sadece yüksek kaliteli, bireysel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel olarak tasarlanmış yem ile hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyür. O nedenle, çok sayıda kuzulama olsa dahi her bir kuzunun iyi beslenmesi hayati önem arz etmektedir. Çözüm: GEA DairyFeed J E130 ve E150 kuzu yemleyiciler. Bu otomatik kuzu yemleyiciler, bu önemli görevde sizlere destek sağlamak üzere Komple Çözüm stratejimizin bir parçası olarak çalışmaktadır.

Kuzular için yemleyiciler: DairyFeed J E130 / E150 yemleyiciler, kuzularınızın sağlığının korunmasına yardımcı olur
Kuzu yemleyicilerin anahtar fayda ve özelliklerine genel bakış:

Yemleyiciler fazla işçilik gerektirmez ve güvenilir, emniyetli yem tedariki sağlar
Kuzular tarafından kolayca kullanılır

  • Yemleyicilerin verdiği yem miktarını gereken şekilde ayarlayabilirsiniz
  • Kuzu yemleyiciler merkezi, sezgisel ve kompakt işletim panellerine sahiptir
  • Yüksek karıştırma gücü ve güvenilir tedarik: Modele bağlı olarak tek bir makineyle 180 ila 240 kuzuyu besleyebilirsiniz.

GEA kuzu yemleyicilerle otomasyonlu ve etkili hayvan besleme

  • Otomasyonlu yemleme, yemleyicilerle verilen yem miktarını hassas bir şekilde ölçmenizi sağlar. Kuzuların özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde konfigürasyon yapabilir, yemleri gereken şekilde porsiyonlayabilirsiniz. Yemleyiciler, ayrıca yemi istikrarlı bir şekilde kuzulara uygun sıcaklıkta tutar. Bu türden otomatik hayvan yemleme, yüksek kaliteli yemin tam zamanında optimum bir şekilde verilmesini sağlarken, size de zaman ve efordan tasarruf sağlar. Kuzu yemleyicilerin diğer özelliklerine genel bakış:
  • Montajı kolay, sezgisel işletim
  • Kullanım sonrası temizliği kolay
  • Tercih ettiğiniz sıcaklıklarda taze ve ılık yem tedariki.

Her şey kuzularınızın sağlığı için. Bu, hayvanlarınızı kolay ve maliyet etkin bir şekilde yetiştirmenizi sağlar. Örneğin: Meme ucu konumu, kuzunun yaşına ve boyuna göre tam ayarlanabilir.

DairyFeed J E130 ve J E150 arasındaki farklar

Her bir çiftçinin kuzuları için doğru yemleyiciyi almasını sağlamak için GEA, iki ayrı çözüm sunmaktadır. İki kuzu yemleyicinin karşılaştırması:

Hangi versiyonu seçerseniz seçin: Yemleyici, genç hayvanların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere düzenlenmiştir. Her iki ürün, daha az işçilik gerektiren bir yemleme ve kuzularınızın sağlıklı yetişmesini sağlar.