DairyFeed J 1100, her bir genç hayvan için özel olarak belirlenen besini mükemmel porsiyonlar halinde vererek tarımsal çalışmalarınızda genç hayvanların yemlenmesini optimize eder.

Yapılandırılmış genç hayvan yetiştiriciliği, performansa yönelik ve karlı süt ürünleri çiftçiliğinin temelini oluşturmaktadır. GEA hayvanlarınızı yetiştirmenize yardımcı olmak için sizlere profesyonel, otomatik yemleme çözümleri sunmaktayız. Böylece tüm genç hayvanlarınızın ihtiyaçlarına yönelik doğru yemi aldığından emin olabilirsiniz. Daha az rutin iş ve hedefe yönelik yemleme, genç hayvan yetiştiriciliğini oldukça kolaylaştırmaktadır.

DairyFeed J 1100 konsantre yem kutusunun temel avantajlarına genel bakış:

  • Hedefe yönelik yemleme, hızlı ve sağlıklı büyümeyi destekler
  • Kutular hayvan yemleyiciye bağlı olduğu için her bir genç hayvan, doğru miktarda besin alır
  • Bir ışık sensörü, verilen yem miktarını etkili bir şekilde kontrol etmenizi sağlar
  • Aşırı besleme olmaz - bu da hastalık riskini azaltır
  • DairyManagementSystem 21'e bağlanabilir

Genç sığırlarınızı DairyFeed J 1100 konsantre yem kutusuyla erkenden ve hedefe yönelik olarak besleyin

Erken dönemde konsantre yeme geçiş, genç hayvanların daha hızlı gelişmesini sağlar. Bu da size finansal avantaj sağlar. Çünkü: Genç hayvanlar pahalı süt tüketimini erken dönemde bırakabilir. DairyFeed J 1100 konsantre yemleme sistemi ayrıca GEA'nın genç hayvan yemleyicilerine ideal bir eklentidir. Genç hayvanlarınızın yemlenmesi ve yetiştirilmesi, sistem çözümünün bir parçası olarak DairyManagementSystem 21' bağladığınızda daha da verimi olmaktadır.

Yemlemede yüksek teknik destek - genç hayvanınız için mükemmel miktarı bulun

Yemleme, her bir genç hayvan için tek, tek düzenlenebilir. İdeal porsiyonlardaki konsantre yem, hedefe yönelik olarak verilir ve otomasyon, aşırı besleme riskini ortadan kaldırır. Yem, 110 litre kapasiteli konsantre yem teknesinden bir dağıtıcı vasıtası ile tam miktarında verilir. Hassas yem miktarı kontrolü için bir ışık sensörü kullanılmıştır. O yüzden sistemimiz, paslanmaz çelik haznenin sadece tamamen boşaldıktan sonra doldurulmasını sağlar. Avantajlarınız: Erken aşamada beslenme esnasındaki düzensizlikleri tespit edebilirsiniz. Bu hayvan yetiştirme ve besleme metodu, hastalıkların tüm sürünüze yayılma riskini azaltır.