Genç hayvanlarınızın yetiştirilmesi için otomasyonlu destek: DairyFeed J C400+, V600+ ve V640+ genç hayvan yemleyicileri ile kontrollü, sağlıklı genç hayvan yetiştirme avantajına sahip olursunuz - her boydaki sütü ve her türlü tarımsal işletme için uygundur.

DairyFeed J C400+, V600+ ve V640+ genç hayvan yemleyicileri, tarımsal işletmenizde genç hayvan yetiştiriciliğini desteklemek üzere profesyonel olarak tasarlanmıştır. Otomasyonlu yemleyiciler bilgisayarlıdır, bütün veriler üzerinde hedefe yönelik kontrol sağlar ve doğdukları günden itibaren genç hayvanlarınızın günlük beslenmesini optimize eder.

GEA genç hayvan yemleyicileri - anahtar özelliklere genel bakış:

  • Genç hayvan yemleyicilerinin kullanımı iş yükünü azaltır
  • Genç hayvanlar sağlıklı şekilde büyür
  • Her sürü boyutuna uygundur: genç hayvanlara göre tasarlanmış meme uçlarına sahip bir ila dört içecek kutusu
  • Toz veya tam-süt karışımları için değişken porsiyon boyu
  • Hızlı ve kolay: Genç hayvan yemleyicilerini DariyPlan 21 yazılımına bağlayın

DairyFeed J: üstün, çok yönlü beslenme için genç hayvan yemleyicileri

Genç hayvan yemleyicileri, genç hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu besini aldıklarından emin olmak için ayrı içme eğrileri sağlar. İşletimi kolay manuel terminali kullanarak yeni değerleri programlayabilirsiniz, böylece her bir genç hayvan kendisi için mükemmel olan yemi alır. Besleme istasyonunda her şeyin net bir görünümüne sahip olursunuz: Şeffaf huni, dolum seviyesinin görülmesini kolaylaştırır ve porsiyonları bir kaç dakika içinde ayarlayabilirsiniz. Yemleyicilerin, porsiyon ağırlığını kontrol eden ve düzenleyen otomatik-kalibrasyon özelliği vardır. Avantajlarınız: Proses tamamen otomatiktir.

DairyFeed J genç hayvan yemleyicileri – otomasyonlu yemleyicinin "+ versiyonu"

Genç hayvan yemleyicilerinin + versiyonları ile beklediğiniz kaliteye çok daha rahat ulaşabilirsiniz. Otomasyonlu yemleyiciler, güncellenmiş ve yenilikçi bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir: Daha fazla düğme, daha büyük ve okuması kolay ekran ve ayarlanabilir kontrast ve parlaklık ayarları bu ürünü öne çıkartmaktadır. Hızlı seçim düğmeleri, bu genç hayvan yemleyicilerinin kullanımını oldukça kolaylaştıran bir son dokunuştur. Genç hayvan yemleyicileri, hayvanlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde tanır ve yemler otomasyonlu yemleyici ile hijyenik bir şekilde, genç hayvanların ihtiyaçlarına uygun olarak dağıtılır. Yönetime ek olarak genç hayvan yemleyici ayrıca yemin hazırlanmasını da üstlenir.

GEA otomasyonlu yemleyicileri: farklı versiyonlara genel bakış

GEA, bütün tarımsal işletmeler için bireysel sistem çözümleri sağlamaktadır. Her bir genç hayvan yemleyicisi, farklı spesifikasyonlar ve faydalar sunmaktadır. C400+ otomatik yemleyici taze süt, süt tozu veya kombine makine olarak kullanılabilir. 35 kg'a kadar toz saklama kapasitesine sahiptir ve maksimum 50 hayvanla çalışmak üzere tasarlanmıştır. V600+ süt tozu veya kombine makine olarak kullanılabilir ve V640+ ise taze süt veya kombinasyon için kullanılabilir. Her iki yemleyici 35 kg'a kadar toz saklama kapasitesine sahiptir ancak paslanmaz çelik hazne ile 50 kg'a çıkartılabilir.
Her bir genç hayvan yemleyici için diğer veriler: 

Otomatik yemleyicilerinize ayrıca otomatik kalibrasyonlu terazi veya tam otomatik ısı eşanjörlü ve durulama maddesi hazneli temizlik sistemi takabilirsiniz.

Bütün genç hayvan yemleyicileri, kesintisiz bir şekilde DairyPlan 21 sürü yönetim sistemine entegre edilebilir.