Süt çiftliğinizde yemleme prosesinin verimliliğini arttırın ve hassas grup yemleme ve optimum yem yönetiminin faydalarını deneyimleyin: Akıllı WIC sistemli MixFeeder

Yemleme, TMR yemleme ve otomatik yemleme, her bir süt çiftliği için önemli anahtar kelimelerdir. Gelecekte işinizin bir kısmını kolaylaştırın: GEA'nın otomasyonlu, WIC sistemli MixFeeder'i hayvanlarınıza taze olarak karıştırılmış, hassas şekilde ölçülmüş oranlarda yemi tam zamanında verir. Bu da her bir ineğin tam potansiyelini ortaya çıkartır, size hayvanlarınızın yönetimi ve çiftliğin dışında kullanabileceğiniz daha fazla zaman kazandırır.

İlk bakışta WIC sistemli MixFeeder

  • Sabit mikser kullanarak yüksek kaliteli yem karıştırma
  • Hassas, grup beslemesi için özelleştirilmiş
  • Sağlıklı ve yüksek performanslı inek, maksimum süt randımanı demektir
  • Etkili proseslerle esnek çalışma ortamı
  • Basit ve etkili yem yönetimi
  • İhtiyacınız olan tüm bilgiler canlı ekranda ve akıllı telefonunuzda durum bildirimi olarak verilir
  • Akıllı ve optimum yemleme güzergahları

Hayvanlarınız için en iyi yem karışımını planlayın

İster yüksek performanslı ister süt vermeyen inekleriniz, genç hayvanlarınız veya boğalarınız olsun, MixFeeder WIC yazılımı bilgisayarınızdan her bir performans grubu için içerik ve hacimleri ayarlamanızı ve dağıtım sıkılığını planlamanızı sağlar. O nedenle her bir grup, ihtiyaçlarına göre hassas bir şekilde uyarlanmış yem karışımını alır.

Daha sağlıklı hayvanlar, daha sağlıklı işletme anlamına gelir

Hassas bir şekilde ölçülmüş oranlardaki yemin gün içinde belirli aralıklarla verilmesi hayvanlarınızın aktif olmasını ve yemlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlar. Bu, genel sağlık düzeyini iyileştirir ve böylece tedavi maliyetlerini azaltır, süt randımanını arttırır ve süt kalitesini maksimuma çıkartır!

İhtiyacınız olan tüm bilgiler, her yerde elinizin altında

Çiftlikte her şey otomatik olarak çalışırken, WIC yazılımı (PC, dokunmatik panel veya akıllı telefondan erişilir) devamlı durum güncellemeleri ile size hız kazandırır. Nerede olursanız olun. Böylece diğer önemli işlerinize ayıracak daha fazla zamanınız kalır.