Yeni yukarı kaldırmalı çit, çiftliklerde üstün bir yönlendirme ve seçim düzeni oluşturma olanağı sağlayan bir üründür.

Yukarı kaldırmalı çitler, kalabalık hayvan nüfusuna sahip alanlarda hem dayanıklılık hem de çok yönlülük için tasarlanmıştır. Yoğun trafiği bulunan girişler, besleme geçitleri ve süt sağım odalarına çiti bir grup hayvanın arasında döndürmeye gerek olmaksızın yönlendirme yapmak için uygundur. Yukarı kaldırmalı çit tamamen uyarlanabilmektedir ve evrensel uygulamalara sahiptir.

Elle Çalışan Yukarı Kaldırmalı Çit

Elle çalışan yukarı kaldırmalı çit, çitin yukarı ve aşağı itilmesiyle açılır. Çit dengeli ve hafiftir, kolaylıkla çalıştırılabilir ve istediğiniz konumda tutabilir, istediğiniz konuma getirebilirsiniz.

Çit, maksimum yürüyerek geçiş yüksekliği 240 cm olan 2 yatay demir, veya maksimum yürüyerek geçiş yüksekliği 210 cm olan 3 yatay demir şeklinde mevcuttur. 

Çitin genişliği 1 metreye kadar ayarlanabilir ve uzunluğu 230'dan başlayıp 600 cm'ye kadardır.

Elektrik Tahrikli Yukarı Kaldırmalı Çit

Elektrik tahrikli yukarı kaldırmalı çit, kontrol kutusu veya opsiyonel uzaktan kumanda üzerindeki bir düğmeye basılarak açılır. 

Çit, maksimum yürüyerek geçiş yüksekliği 240 cm veya 380 cm olan 2 yatay demir, veya maksimum yürüyerek geçiş yüksekliği 210 cm veya 350 cm olan 3 yatay demir şeklinde mevcuttur. 

Çitin genişliği 1 metreye kadar ayarlanabilir ve uzunluğu 230'dan başlayıp 600 cm'ye kadardır.