GEA'nın yeni ayırma çitleri, çiftliklerde üstün bir yönlendirme ve seçim düzeni oluşturma olanağı sağlar.

Ayırma çitleri, kalabalık hayvan nüfusuna sahip alanlarda hem dayanıklılık hem de çok yönlülük için tasarlanmıştır ve pazarın eşsiz bir ürünüdür. Eşsiz ve kullanıcı dostu tutucular neredeyse her duruma uygundur ve bütün müşteri ihtiyaçlarını karşılar.

Genişletilebilir Ayırma Çiti

Genişletilebilir ayırma çiti bir taban parçasından ve kayar parçadan oluşmaktadır. O nedenle montaj sonrasında iki metreye kadar genişletilebilir. Bu da çitlerin, çit uzunluklarının değişken olduğu yerlere adapte edilmesine olanak sağlar (teleskopik). Çitlerin kullanımı hızlı ve kolay entegre bir kalem-kilidi vardır. Hassas seviyelendirme amaçlı opsiyonel bir halkalı cıvata için çitin taban parçasında standart iki montaj konumu vardır. Genişletilebilir çitler 2 veya 3 yatay çubuğa sahiptir. 2 çubuklu çitlerin 4 farklı uzunluğu mevcuttur. 3 çubuklu çitlerin 5 farklı uzunluğu mevcuttur. Çitin bir kenarında menteşeler yer almaktadır ve farklı mesafelerde çok sayıda noktadan kapanabilmektedir.

Ayarlanabilir Ayırma Çiti

Ayarlanabilir ayırma çiti bir taban parçasından ve kayar parçadan oluşmaktadır. O nedenle montaj sonrasında ayarlanarak gereken şekilde bir metreye kadar mesafede sabitlenebilir. Bu da çitin kesmeden veya kaynak yapmadan açıklığa göre ayarlanmasına olanak sağlar. Çitlerin kullanımı hızlı ve kolay entegre bir kalem-kilidi vardır. Hassas seviyelendirme amaçlı opsiyonel bir halkalı cıvata için çitin standart iki montaj konumu vardır. 2, 3, 4 veya 5 yatay çubuklu komple çit yelpazesi mevcuttur. 5 uzunluğu olan iki-çubuklu çitler hariç olmak üzere ayarlanabilir tipteki her bir çit, 6 farklı uzunlukta mevcuttur.

Ayırma Çiti

Ayırma çitleri, diğer çitlerin taban parçasıdır ve sabit uzunluğu vardır. Açıklık mesafesi biliniyorsa bunlar kullanılabilir. Bu çit, ya pim-kilitle ya da T-kelepçelerle ve/veya sağlam bir çit yapısı oluşturmak için 4-yönlü kelepçelerle monte edilebilir. Müşteriler 2, 3, 4 veya 5 yatay çubuklu komple çit yelpazesi içinde seçim yapabilmektedir. 5 uzunluğu olan iki-çubuklu çitler hariç olmak üzere her bir çit, 6 farklı uzunlukta mevcuttur.

Ayırma Çiti Dikey Çubukları

Dikey çubuklu ayırma çitlerinin sabit uzunluğu vardır. Kısaltma yapmak suretiyle ayarlanabilir. Çitlerin opsiyonel halka-cıvatalı menteşeler için iki entegre montaj konumu vardır. Bu çitlerde mandallı kilit, kalem kilit veya ekonomik pim kilit kullanılabilmektedir. Çitler ayrıca yekpare bir çit oluşturmak için kelepçelerle ayaklı direkler üzerine monte edilebilir. Çitler, 8 uzunlukta mevcuttur.