Beslemede stressiz proseslere odaklanma. Yemlere temiz ve problemsiz bir erişim ve sağım sonrasında gerektiğinde kontrol ya da tedavi için bireysel olarak ayırma imkanı, yemlemenin önemli hususlarıdır.

Çapraz Yem Çitleri

Uzun ömürlü: dayanıklı çelik borudan sağlam tasarım
Montaj şeklinde özgürlük: Destek veya kirişe sabitleme
Değişken kullanım: buzağı, genç sığırlar ve büyük sığırlar
GEA'nın çapraz yem çiti, hayvanların hareket ve besleme alanları arasında ve besleme hattına yekpare bir ayrım oluşturur. Yemleme esnasında bütün hayvanlar aşırı kalabalık oluşturmadan birbirlerinden ayrılır ve aynı zamanda minimum yem kaybı ile yemleme, tüple yemleme kadar iyi çalışır. Çapraz yem çitleri buzağılar, genç sığırlar ve büyük sığırlar için mevcuttur.

Boyun Demiri / Yemleme Tablası Bölmeleri

Klasik Yem Çitleri
Yemek esnasında özgürlük
Kolayca takma
Sağlam ve ucuz
Eğer hayvanların kilitlenmesi şart değilse, GEA'nın boyun demirleri ve yemleme tablası bölmeleri, daha karmaşık yemleme çözümlerine daha ucuz bir alternatiftir. Hayvanların beslenme esnasında geniş bir hareket özgürlüğü vardır. Bu açık sistemde ayraç kullanımı planlanmalıdır. GEA'nın boyun demirleri ve yemleme tablası bölmeleri sağlam bir tasarıma sahiptir ve montajı kolaydır.

Eğimli Çubuk Yemleme Paneli

GEA'nın Eğimli Çubuk Yemleme Panelleri, yem israfını azaltmak için tasarlanmış çok yönlü montaj sistemlerine sahiptir.

2" kare yüksek gerilme kuvvetli yatay tüp - 12 fit uzunluğa kadar genişler. Her bir açıklık, buzağılar, genç inekler ve sığırlarla çalışmak için 8" ila 12 5/16" arasında üç boyutta ayarlanabilmektedir
1.66" yuvarlak yüksek-gerilme kuvvetli dikey tüp - hayvan konforunu arttırır
Çok yönlü montaj sistemleri - her türden yem bordür direğine uyar ve montajı kolaydır