Sığır konforu ve hijyeni, süt ürünleri çiftliğinde belirleyici faktörlerdir. GEA Komple Çözüm stratejisi dahilinde tarımsal işletmenize iki farklı, yüksek kaliteli sığır fırçası temin etmekteyiz.

E-Brush ve M-Brush sığır fırçalarının ilk bakıştaki anahtar özellikleri:

  • Özellikle sağlam ve dayanıklı dişli ünitesi
  • Su-geçirmez: Kılları naylondur
  • Çifte konfor için: uzun ve kısa kıllar
  • Maksimum dayanıklılık: Farklı başlatma yönleri, fırçalardaki aşınmayı azaltır
  • E-Brush modeli döner yatay sarkaçlı fırçadır, M-Brush ise döner ve köşegen sığır fırçasıdır.

Sığır ağılında maksimum konfor için: E-Brush ve M-Brush sığır fırçaları

GEA sığır fırçaları, duraktaki sığır konforunu ve hijyenini arttırır. Sığırlar, ısının derilerinden optimum şekilde salınımından faydalanır ve ayrıca kan dolaşımı uyarılır. Kuyruk başı, kafa ve sırt: Tamamı etkili şekilde temizlenir ve büyük konforla fırçalanır. Mekanik sistem köşegen veya yatay olarak düzenlenmiştir. Fırçalar, bu hizalamadan bağımsız olarak sağlam ve dayanıklı kalır. Faydası: Sığırdan gelen çok fazla karşı-basınç olsa bile fırça her zaman erişim dahilinde kalır - her zaman için hijyen ve konfor sağlanır. E-Brush veya M-Brush: Hayvanların konforuna yapılan bu önemli katkı, her tür süt ineği için uygundur.

Daha fazla hijyen ve sığır konforu: her süt ürünleri tesisi için önemlidir

Sığır ahırında optimum hijyen için hayvanların temiz olması gereklidir. Sığırların sırt kısmındaki deriye özel bir özen gösterilmelidir. Sağlam işçiliğinden dolayı ekipmanımız, sığır konforunu 50 hayvana kadar arttırmaktadır.

Fırçalar minimum basınçla kolaylıkla çalıştırılabilir. Anahtar açıldıktan sonra konfor fırçası yaklaşık bir dakika dönecektir. Dönüşümlü başlatma yönleri hem hijyeni hem de ekipmanın dayanıklılığını arttırmaktadır. Ayrıca GEA, polipropilen yerine sadece yüksek kaliteli ve zor aşınan naylon kullanmaktadır. Böylece maksimum sığır konforu için fırçalama etkisi uzun süre korunur. Tahrik ünitesi yuvası ekstra koruma sağlar.

Doğru montaj: Konfor ve hijyeni maksimuma çıkartır

Fırçalar sığır konforunu arttırır, ancak kızgınlık dönemindeki boğa ve sığırlar için uygun değildir. Ayrıca uzun tüylerin kısaltılmasını sağlar. Hayvanların boynuzları kesildikten ve yularları çıkartıldıktan sonra, daha fazla konfor ve hijyen için bir engel kalmaz.