Tek Kirişli Serbest Durak Montaj Sistemin,n son teknoloji, patentli montaj tasarımı vardır. Zamana karşı test edilmiş ve kanıtlanmış olan bu durak, dünya çapındaki süt tesisleri tarafından kabul görmüştür. Ağır işe uygun malzemelerden yapılmıştır ve üstün bir çok yönlülük ve mükemmel durak kullanımı sağlar. Tek Kirişli Sistemler, sığırlar daha düz yattığı için durakların daha temiz kalmasını sağlar.

Özellikleri & Faydaları

Maksimum sığır konforu – herhangi bir yatak sistemi ile kullanılabilir – Sofmat® sistemleri, kum, yatak örtüsü veya gübre katı maddeleri. Sığırlar, engelsiz hareket alanının keyfini sürerken, durak yüksekliği ve genişliği herhangi bir zamanda ayarlanabilir.

Kolay montaj – her uygulamada çalışmak üzere tasarlanmıştır - boru montaj (zemine bağlantı gerekmez), ahşap montaj (beton işi gerekmez), veya çelik sütuna montaj (yeni veya mevcut binalara monte edilebilir). Tek kirişli montaj sistemleri 12 feet'e kadar genişletilebilir, böylece ara direk ihtiyacını ortadan kaldırır veya azaltır. Beton işi gerekmez, o nedenle yeniden modellendirmeye uygundur.

Esnek tasarım – genç hayvanlar da dahil olmak üzere süt ineklerinin her cinsine uygundur. Ayarlanabilir durak genişliği ve boyun demiri yüksekliği, süt tesislerine tam esneklik sağlar. Tek veya çift sıra tasarım mevcuttur ve sistem 3 sıra, 4 sıra, 6 sıra ve her tarz serbest duraklı ahıra uyarlanabilir.

Yastıklı çapraz kelepçe – yenilikçi, patenti beklemede olan tasarım, oldukça yüksek dayanıklılık sağlar. Kauçuk ara parça boruları ayırıp yastık görevi görerek deformasyonu önler. Kelepçeler sıkı kalır, serbes durak bakım ihtiyacını azaltır.